Dabiskas izcelsmes kopšana Taviem izsalkušajiem matiem

Fructis Hair Food formulas ir vegāniskas* un satur līdz 98%** dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Izbaudi bioloģiski noārdāmus*** sastāvus bez silikona, dabiskai sajūtai matos.

*Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas vai to atvasinājumus ** Atlikušie 2% nodrošina lietošanas prieku un augstu formulas izturību. *** Saskaņā ar ESAO 301 vai līdzvērtīgu testu.

Fructis Hair Food pudeles ir 100% pārstrādājamas un izgatavotas no 50% pārstrādātas plastmasas*, lai palīdzētu samazināt planētas resursu izmantošanu**.

*Izņemot Hair Food Cocoa Butter, kura pudeles ir 100% pārstrādājamas un izgatavotas no 100% pārstrādātas plastmasas.**Izņemot vāciņu, krāsvielas un piedevas.

IZVĒLIES SAVU HAIR FOOD!

LEĢENDĀRAS HAIR FOOD MASKAS «TRĪS VIENĀ». LIETO TĀS TRĪS VEIDOS:

1. KĀ KONDICIONIERI – uzklāj uz mitriem matiem un izskalo. Mati tiks nekavējoties pabaroti, atvieglojot to ķemmēšanu un sniedzot patīkamu vieglumu.

2. KĀ MASKU – bagātīgi uzklāj uz matiem visā to garumā, atstāj uz 3 minūtēm un rūpīgi izskalo, lai intensīvi barotu ļoti sausus matus. 

3. KĀ NESKALOJAMU MATU KOPŠANAS LĪDZEKLI* – uzklāj uz mitriem vai sausiem matiem, īpaši uz matu galiņiem, lai tos pabarotu un ilgāk saglabātu mīkstumu.

*Hair Food Cocoa Butter maskas trešais lietošanas veids – KĀ KOPŠANU PIRMS ŠAMPŪNA: uzklāj uz sausiem matiem pirms šampūna lietošanas maksimāli uz 10 minūtēm, lai būtu vieglāk tos izķemmēt.

Showing > of results