#DoubleCleansing – divi soļi līdz ideāli tīrai ādai

Speciālisti visā pasaulē ir vienisprātis – pirmais solis ceļā uz skaistu un veselīgu ādu ir tās pareiza attīrīšana. Mūsu dermatologi iesaka: dubulti attīrīt ir vislabāk!

#DoubleCleansing jeb dubultā attīrīšana – kas tas ir?

Dubultā attīrīšana nav tikai sejas mazgāšana izmantojot vienu līdzekli divreiz. Tās mērķis ir panākt pilnīgu ādas attīrīšanu un sagatavot ādu nākamajiem kopšanas posmiem. Divi soļi nozīmē divus rūpīgi izvēlētus produktus. Dubultās attīrīšanas metode jau sen tiek praktizēta Korejā kā viens no korejiešu skaistumkopšanas pamatprincipiem, taču jau vairākus gadus tā kļūst arvien populārāka arī Eiropā un nu jau kļuvis arī par populāru trendu arī TikTok ādas kopšanas guru vidū.

Pirmais solis

Kā pirmo soli izmanto micelāro ūdeni. Iemīļotais Garnier micelārais attīrošais ūdens ir lieliska izvēle visiem ādas tipiem, jo tas nekairina ādu, neatstāj taukainu slāni un efektīvi noņem ne tikai dekoratīvo kosmētiku, bet arī uz sejas uzkrājušos netīrumus un SPF līdzekļus. Ļoti svarīgi ir rūpīgi noņemt saules aizsargkrēmus – ja šie līdzekļi paliek uz ādas, tie var aizsprostot poras, palielinot ādas nepilnību rašanos. Garnier micelārais attīrošais ūdens nodrošina ātru un rūpīgu kosmētikas noņemšanu un attīrīšanu bez nepieciešamības atkārtoti berzēt ādu ar vates plāksnītēm.

Otrais solis

Kad āda attīrīta no kosmētikas un SPF līdzekļiem, tā ir gatava otrajam solim: attīrīšanai ar attīrošo līdzekli un siltu ūdeni. Kādu attīrošo līdzekli izvēlēties? Pēc sejas ādas attīrīšanas, tai jābūt nomierinātai un tās dabiskajai aizsargbarjerai neskartai, tāpēc ieteicams izvēlēties maigu attīrošo līdzekli. Pure Active Hydrating Deep Cleanser efektīvi attīra ādu, pateicoties mālam, hialuronskābei, kas mitrina ādu, un keramīdiem, kas aizsargā ādas barjeru un palīdz saglabāt ādas mitruma līmeni. Kāpēc keramīdi ir tik svarīgi? Tie ir lipīdi, kas veido ūdens necaurlaidīgu barjeru un ietekmē ādas elastību. Stiprināta un elastīga āda labāk pārvar apkārtējās vides negatīvo ietekmi un iegūst veselīgu, starojošu izskatu.

Ja vēlies ādai piešķirt mirdzumu, izvēlies Garnier izgaismojošo krēmveida attīrošo līdzekli ar C vitamīnu. Normālai un sausai ādai lielisks risinājums būs mitrinošā Garnier Hyaluronic Aloe attīrošā želeja. Taču, neatkarīgi no ādas tipa, atceries, ka pēc ādas attīrīšanas vienmēr jālieto mitrinoši līdzekļi, piemēram, rūpīgi izvēlēts serums un krēms.

Dubultā attīrīšana ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kas palīdz pareizi attīrīt ādu, lai samazinātu un novērstu ādas nepilnību rašanos. Izmēģini to arī savā ādas kopšanas rutīnā!

Showing > of results