Dzintars funkcionālie matu līdzekļi “Dižciems” Tavam matu skaistumam

Rudens un ziemas aukstajā laikā, kad tiek uzņemti nepietiekami daudz vitamīni un arī laikapstākļu ietekme ir jūtama ne tikai sejas ādas stāvokļa izmaiņās, bet arī īpaši aktuālas kļūst matu un galvas ādas problēmas. Mēs biežāk nēsājam galvas segas, mati mēdz ātrāk kļūst taukaini, sala laikā tie elektrizējas, kļūst plānāki un vājāki – šis ir laiks, kad īpaši svarīgi ir parūpēties par to skaistumu un veselību.

Dzintars matu kopšanas līdzekļu klāstu papildina jaunā produktu sērija “Dižciems”, kas ir paredzēta dažādu matu un galvas ādas problēmu risināšanai. Šampūnu, serumu, skrubja un citu līdzekļu receptēs ir no 89% līdz 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, piemēram, sīpolu un diždadžu ekstrakti, pačūlijas un piparmētras eļļas, kas kombinācijā ar aktīvajām vielām nodrošina produktu lielisku iedarbību.

Vēlamies, lai “labo matu diena” būtu katru dienu, tāpēc nolēmām mūsu līdzšinējo matu kopšanas līdzekļu sortimentu paplašināt ar vēl septiņiem jaunumiem. Izstrādājot “Dižciems” produktus, īpaši piedomājām, lai to formulas būtu iedarbīgas un risinātu biežāk sastopamās matu problēmas. Patiesi lepojamies, ka līnijas produktu klāstā esam atgriezuši iepriekš pārdošanā tik ļoti pieprasītos Dzintars matu augšanu stimulējošos līdzekļus. To sastāvā joprojām izmantojam Latvijai raksturīgo augu – sīpola un diždadža – ekstraktus, taču tagad, pateicoties mūsu tehnologu darbam vairāk nekā gada garumā, līdzeklim ir patīkams aromāts un uzlabota kvalitāte”, norāda “H.A.Brieger” līdzīpašniece un vadītāja Anastasija Udalova.

Zaļā līnija matu augšanai

Matu augšanas stimulācijai un matu izkrišanas samazināšanai “Dižciems” klāstā ir atjaunoti trīs produkti.

Matu augšanu stimulējošs šampūns (200 ml) visiem matu tipiem, kas saudzīgi attīra matus un galvas ādu. Tā galvenās sastāvdaļas – sīpolu ekstrakts un niacinamīds veicina matu augšanu un nostiprina matu saknes, padarot matus biezākus un kuplākus, kā arī uzlabo kopējo galvas ādas stāvokli.

Matu augšanu stimulējošs līdzeklis (75 ml) ar sīpolu un diždadžu ekstraktu, biotīna-tripeptīda kompleksu, pačūlijas eļļu un kamparu. Šis produkts stimulē matu augšanu, tonizē galvas ādu un uzlabo asins mikrocirkulāciju, palīdzot samazināt matu retināšanās problēmu. Līdzeklis pastiprina matu augšanu stimulējoša šampūna “Dižciems” efektu.

Intensīvi stimulējošs serums matu augšanai (5 ml x 10 gab.). Tā īpaši izstrādātā serumveida formula ar glikozilhesperidīnu un kamparu, kas veicina galvas ādas mikrocirkulāciju un uzlabo folikulu stāvokli, stimulē matu augšanu un palīdz samazināt izkrišanu. Sastāvā esošais biotīna-tripeptīda komplekss un diždadžu ekstrakts veicina matu sakņu nostiprināšanu folikulā. Sīpolu ekstrakts un pačūlijas eļļa baro matus un uzlabo struktūru. Serums pildīts speciāli veidotās ampulās, lai dozētu precīzu produkta izmantošanas daudzumu vienai lietošanas reizei. Iepakojums satur 10 ampulas, kas ir ieteicamais minimālais lietošanas kurss.

Zilā pretblaugznu līnija

Zīmola piedāvājumā tagad ir arī divi jauni produkti cīņai ar blaugznām.

Pretblaugznu šampūns “Dižciems” (200 ml) paredzēts visiem matu tipiem. Pateicoties tā sastāvā esošajām aktīvajām vielām – piroktona olamīnam un klimbazolam, iespējams maigi attīrīt galvas ādu un matus, mazinot ādas zvīņošanos. Regulāri lietojot, produkts samazina un kontrolē blaugznu veidošanos, nodrošina veselīgu galvas ādas un matu izskatu.

Pretblaugznu līdzeklis “Dižciems” (75 ml). Šis produkts palīdz mērķtiecīgi nogādāt aktīvās sastāvdaļas problēmzonā, veicinot pretblaugznu šampūna iedarbību un cīnoties ar nopietnākajām problēmām. Formula ar piroktonolamīnu un klimbazolu aptur blaugznas izraisošo sēnīšu augšanu, neļaujot tām bojāt uz galvas ādas dabīgo aizsargpārklājumu. Dabiskā tējaskoka eļļa un mentols nomierina galvas ādu. Līdzeklis pastiprina pretblaugznu šampūna “Dižciems” efektu.