Garnier Body Superfood ķermeņa krēmi

Dermatoloģiski aktīvo sastāvdaļu un superproduktu dienas deva Tavai ķermeņa ādai

Ādas kopšanas rutīnā bieži vien ietveram tikai sejas ādas kopšanu, taču kā ar ķermeņa ādu? Arī ķermeņa ādai nepieciešamas īpašas rūpes, mitrināšana un barošana.

Iepazīsti Garnier Body Superfood ķermeņa krēmus, kuru formulas apvieno veselīgo superproduktu ekstraktus un dermatoloģiski aktīvo vielu spēku intensīvai ķermeņa ādas barošanai un mitrināšanai. Vegāniskas formulas, kas sastāv no 96% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Visi Garnier zīmola produkti ir oficiāli apstiprināti Cruelty Free International Leaping Bunny programmas ietvaros.

Efektīva ķermeņa kopšanas inovācija, kas ātri iesūcas ādā, lai  to barotu un mitrinātu 10 slāņu dziļumā* un atjaunotu ādas aizsargbarjeru. Nodrošina ādas mitrināšanu līdz pat 48 stundām**.

4 veidu ķermeņa krēmi visām ādas vajadzībām – barojošs, mitrinošs, atjaunojošs un nomierinošs. Atrodi sev piemērotāko formulu, bagātinātu ar dermatoloģiski aktīvajām sastāvdaļām un superproduktu ekstraktiem!

Pēc kā izsalkusi Tava ķermeņa āda?

[ AVOKADO + OMEGA 6 EĻĻAS ]

Garnier Body Superfood Avocado barojošs krēms sausai un ļoti sausai ādai. Intensīvi barojoša un mitrinoša formula, bagātināta ar avokado un omega 6 eļļām.

Avokado eļļa ir bagātināta ar taukskābēm, kas ādai piešķir mīkstumu, baro un mitrina to.

Omega 6 taukskābe ir pazīstama ar ādas aizsargbarjeru stiprinošām īpašībām.

[ KAKAO SVIESTS + KERAMĪDI ]

Garnier Body Superfood Cocoa ķermeņa sviests īpaši sausai ādai. Atjaunojoša formula ar kakao sviestu un keramīdiem.

Kakao sviests ir piepildīts ar taukskābēm, kas veicina ādas aizsargbarjeras veidošanos, elastību un baro to.

Keramīdi pazīstami ar ādu atjaunojošām īpašībām.

[ ALVEJAS EKSTRAKTS + MAGNIJA SĀLS ]

Garnier Body Superfood Aloe viegls ķermeņa krēms normālai un sausai ādai. Nomierinoša formula, bagātināta ar alvejas ekstraktu un magnija sāli.

Alveja pazīstama ar ādu nomierinošām un mitrinošām īpašībām, kā arī aizsargājošu un atsvaidzinošu iedarbību.

Magnijam piemīt nomierinošas īpašības. Tas palīdz remineralizēt ādu, lai tiktu atjaunota ādas elastība un stiprināta aizsargbarjera.

[ARBŪZA EKSTRAKTS + HIALURONSKĀBE]

Garnier Body Superfood Watermelon želejkrēms dehidrētai ādai. Mitrinoša formula, bagātināta ar arbūza ekstraktu un hialuronskābi.

Arbūza ekstrakts ir iegūts malšanas procesā kopā ar glicerīnu. Tas ir piesātināts ar barības vielām, nodrošina ādas aizsargbarjeras stiprināšanu un intensīvu mitrināšanu.

Hialuronskābe ir dabīgi iegūta sastāvdaļa, kas mitrina ādu, piesaistot ūdeni, kā arī atjauno tās tvirtumu, gludumu un mirdzumu.

Kurš Body Superfood ir piemērotākais Tavai ādai?

* Epidermas augšējie slāņi.

** Instrumentāls tests, 24 dalībnieki. Tests veikts ar ierīci (Corneometer®)  ādas mitruma mērīšanai pirms un pēc produkta lietošanas.