Iepazīsti Garnier UV fluīdus un uzzini, kāpēc SPF jālieto katru dienu

SPF – kosmetologiem jau gadiem ilgi zināmie trīs burti, tikai nesen ir kļuvuši par pastāvīgu mūsu ikdienas ādas kopšanas sastāvdaļu. Iepriekš krēms ar UV aizsardzību bija produkts, kuru izmantojām tikai brīvdienu ceļojumā vai atpūšoties saulē, taču šodien bieži vien dzirdam, ka tas jālieto katru dienu, ne tikai saulainā laikā. Kāpēc? Un kam jāpievērš uzmanība, izvēloties saules aizsargkrēmu? Iepazīsti jaunos Garnier UV aizsardzības līdzekļus, kas piemēroti lietošanai ikdienā, un uzzini, kāpēc SPF ir jālieto katru dienu!

Aizsargā savu ādu katru dienu!

Grumbas, nevienmērīgs ādas tonis vai pigmentācijas izmaiņas – mēs ar to cīnāmies katru dienu, aizmirstot, kas patiesībā to izraisa. Pētījumi liecina, ka līdz pat 80% ādas novecošanās pazīmju izraisa UV stari*, kas mūs sasniedz neatkarīgi no laikapstākļiem vai vietas, kurā atrodamies. Tāpēc, pat tad, ja katru dienu strādā telpās vai arī mākoņus redzi biežāk nekā sauli aiz loga, atceries – cauri logu stikliem tiek puse no UVA starojuma, un neliels mākoņu klājums debesīs, izkliedējot saules starus, var palielināt UV staru iedarbību.

Visefektīvākais līdzeklis, ar kuru vari aizsargāt savu ādu no fotonovecošanās, ir saules aizsargkrēms, kas ir piemērots lietošanai ikdienā un vairs nelīdzinās taukainajiem, balinošajiem krēmiem, ko lietoja pirms vairākiem gadiem. Mūsdienu saules kosmētika ar ļoti augstu aizsardzības līmeni tagad ir pieejama arī lietošanai ikdienā, turklāt tā ne tikai aizsargā, bet arī baro ādu, atjaunojot to, ko saule jau var būt nodarījusi.

C vitamīns un SPF – ideāla kombinācija!

C vitamīns, kas pazīstams ar ādu izgaismojošām un ādas toņa izlīdzinošām īpašībām, kļūst vēl efektīvāks apvienojumā ar UV filtru jeb SPF. Šādu lielisku kombināciju vari atrast jaunajā Garnier Vitamin C UV fluīdā ar SPF50+. Garnier Dermatologu padomes locekle, medicīnas doktore Malgožata Marcinkēviča (Magorzata Marcinkiewicz) stāsta: “C vitamīna apvienojums ar saules aizsargkrēmu piedāvā spēcīgu jaunības un veselīgas ādas devu. C vitamīns ir īsts supervaronis cīņā pret brīvajiem radikāļiem, kas bojā ādu un paātrina tās novecošanos. Mijiedarbībā ar SPF, C vitamīns aizsargā ādu no ārējās vides un brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes, kā arī pastiprina UV filtra iedarbību. Savukārt UV filtri aizsargā C vitamīnu pret noārdīšanos.”

Īpaši vieglie, ādai patīkamie Garnier Vitamin C UV fluīdi ir ideāla saules aizsardzības un ikdienas kopšanas kombinācija – bagātināti ar C vitamīnu**, tie efektīvi aizsargā ādu pret UVA un UVB starojumu, vienlaikus izlīdzinot ādas toni un piešķirot ādai veselīgu mirdzumu.

Iepazīsti Garnier Vitamin C UV fluīdus ar SPF50+ un neaizmirsti lietot SPF katru dienu!

Garnier Vitamin C Invisible UV fluīds SPF 50+, neredzams uz ādas

Izvēlies caurspīdīgo UV fluīdu versiju, ja tev patīk lietot SPF kopā ar savu iecienīto dienas krēmu vai meklē produktu, kas mitrina ādu un ko var lietot atsevišķi. Bez baltajiem traipiem vai lipīguma sajūtas, tomēr redzami samazinot ādas toņa izmaiņas līdz pat 53%***. Tas ir klīniski pierādīts!

Garnier Vitamin C Glow UV fluīds SPF 50+, ar vieglu toni un mirdzumu piešķirošiem pigmentiem

Izvēlies UV fluīdu ar minerālu pigmentiem, ja vēlies sejas ādai piešķirt mirdzumu arī zem grima. Ādai tiek piešķirts veselīgs tonis, tā ir starojošāka, un tumšo pigmentācijas plankumu redzamība samazinās – to apstiprina 82% cilvēku****!

Garnier Pure Active UV fluīds ar BHA + niacinamīdu, ādas nepilnību samazināšanai

Saskaries ar ādas nepilnībām? Izmēģini UV fluīdu, kas vienlaikus pasargās ādu no UV staru iedarbības un palīdzēs samazināt ādas nepilnības, pūtītes, paplašinātas poras. UV fluīda formula ir īpaši viegla, piemērota taukainai ādai un ar matējošu efektu. Visas Garnier UV fluīdu formulas ir dermatoloģiski pārbaudītas un nav komedogēnas – neaizsprosto poras.

Aizsargājiet, kopiet un mitriniet ādu katru dienu ar SPF50+ dienas fluīdiem no Garnier, dabiski!

*Flament F et al. Effect of the sun on visible clinical signs of aging in Caucasian skin. Clin Cosmet Investig Dermatol. 2013;6:221–232

**C vitamīna atvasinājums.

***Klīniskais pētījums 76 cilvēkiem, 12 nedēļas.

****Patērētāju tests (pašnovērtējums), 54 cilvēki, 8 nedēļas.

Showing > of results