Iepazīsti Mixa Body daudzfunkcionālos ķermeņa krēmus!

Dažādu faktoru ietekmē gada aukstajos mēnešos āda var kļūt izteikti sausa un jutīga, tāpēc šajā periodā nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību ķermeņa ādas kopšanai un mitrināšanai. “Zema gaisa temperatūra un aukstums rada ādas sausumu, kuru pastiprina iekštelpu centrālā apkure un zems mitruma līmenis. Bieža roku mazgāšana un ilgstošs kontakts ar karstu vai ļoti siltu dušas vai vannas ūdeni arī veicina ādas sausumu. Savukārt sārmainu ziepju lietošana noņem dabisko aizsargslāni no ādas,” skaidro dermatoloģe Anna Bērziņa. Svarīgi nodrošināt, ka ķermeņa āda tiek pareizi mitrināta, lai tiktu novērsts tās sausums, nieze, apsārtums un lobīšanās. Aukstajos mēnešos ieteicams dot priekšroku bagātīgas konsistences ķermeņa losjoniem vai krēmiem, kas satur mitrinošas un ādas aizsargslāni atjaunojošas sastāvdaļas.

Mixa Body Urea Cica Repair+ ādu atjaunojošs krēms sausai, raupjai un zvīņainai ādai

Mixa Urea Cica Repair krēms bagātināts ar Urea jeb urīnvielu, kas ir efektīva sastāvdaļa ķermeņa ādas kopšanā, pazīstama ar ādu mitrinošu, atjaunojošu un izlīdzinošu funkciju. Urea palīdz samazināt ādas sausumu, uzlabo elastību un mazina niezes sajūtu. Dermatoloģe Anna Bērziņa skaidro: “Urea saturošus ādas kopšanas līdzekļus var lietot gan veselas ādas īpašnieki, gan cilvēki ar atopisku dermatītu, ekzēmu un psoriāzi, veicinot ādas barjerfunkcijas atjaunošanos un mazinot ādas kairinājumu. Urīnvielu saturoši līdzekļi piemēroti gan bērnu, gan pieaugušo ādas kopšanā.”

Krēma formulā sastopams arī niacinamīds jeb B3 vitamīna forma, kas palīdz mitrināt un nomierināt ādu. “Niacinamīds uzlabo ādas barjerfunkciju, pasargājot ādu no ārējiem kaitīgiem faktoriem, piemēram, saules starojuma un gaisa piesārņojuma, kā arī samazina ādas iekaisumu un apsārtumu, tādējādi niacīnamīdu saturoši ādas kopšanas līdzekļi ir piemēroti cilvēkiem ar jutīgu un problemātisku ādu, piemēram, rozāciju, akni un psoriāzi,” stāsta Dr. Bērziņa. Krēmi ar Urea ir īpaši noderīgi tiem, kas sastopas ar ķermeņa ādas sausumu, raupjumu, savilktas ādas sajūtu vai novēro ādas zvīņošanos.

Mixa Body Ceramide Protect aizsargājošs un mitrinošs krēms ļoti sausai, kairinātai vai sasprēgājušai ādai

Ceramide Protect krēms satur keramīdus, kas ir atbildīgi par ādas aizsargbarjeras funkcijas nostiprināšanu un mitruma saglabāšanu ādā. Dermatoloģe stāsta: “Keramīdi veido lipīdu slāni uz ādas virsmas, kas darbojas kā barjera pret ārējiem kaitīgiem faktoriem, piemēram, saules starojuma, skarbiem laikapstākļiem un gaisa piesārņojuma, kā arī bakteriālām, sēnīšu un vīrusu izraisītām infekcijām. Keramīdi spēj saglabāt mitrumu ādā, novēršot tās izžūšanu un sausumu. Tie mazina ādas kairinājumu un uzlabo ādas tekstūru, padarot to gludāku un vienmērīgāku, kā arī var palīdzēt samazināt ādas iekaisumu un apsārtumu.”

Keramīdi var palīdzēt arī bojātas ādas kopšanā, ko veicina sauss, auksts gaiss, dažādas ādas saslimšanas kā atopisks dermatīts, ekzēma, kā arī dažādas procedūras – lāzerprocedūras, vaksācija, skūšanās. Savukārt krēmā sastopamais skvalāns un glicerīns palīdz mitrināt ādu un uzturēt mitruma līmeni, aizsargā ādu no sausuma, vides kairinājuma un mitruma zuduma. Krēma formula nesatur smaržvielas, ir piemērota visiem ādas tipiem, pat jutīgai ādai.

Mixa Body Panthenol Comfort ādu atjaunojošs krēms jutīgai un atopiskai ādai

Mixa Panthenol Comfort krēms ir bagātināts ar pantenolu, glicerīnu un Omega-6 un Omega-9 taukskābēm. “Pantenols ir B5 vitamīna provitamīns jeb pantotēnskābe, kas ir lielisks ādas mitrinātājs un palīdz padarīt ādu mīkstu, elastīgu, novērš sausumu un lobīšanos,” komentē Dr. Anna Bērziņa. “Tas veicina ādas šūnu reģenerāciju, veicinot brūču un plaisu dzīšanu. Pantenolam piemīt arī ādu nomierinošas īpašības, tas var mazināt iekaisumu, apsārtumu, diskomfortu, tādējādi palīdzot nomierināt jutīgu un iekaisušu ādu.” Šis provitamīns pazīstams arī ar antioksidanta iedarbību, palīdz arī pasargāt ādu no ārējās vides kaitīgās ietekmes, kā arī aizsargā ādu no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem, novecošanās pazīmēm un var uzlabot ādas barjeras funkciju.

Arī krēmā sastopamās Omega-6 un Omega-9 taukskābes ir svarīgas ādas veselībai un kopšanai. Dermatoloģe stāsta: “Omega-6 taukskābes veicina ādas aizsargbarjeras funkciju, samazina ādas iekaisumu un apsārtumu, un ir noderīgas cilvēkiem ar jutīgu un problemātisku ādu, piemēram, ekzēmu un psoriāzi. Omega-9 taukskābēm piemīt mitrinošas un barojošas īpašības. Tās palīdz uzturēt ādas elastību, mazina sausumu, novēršot lobīšanos, apsārtumu un niezi.”

Panthenol Comfort krēms ir piemērots sausai ādai, kas sastopas ar atopiskas ādas pazīmēm: sausumu, niezi, apsārtumu un raupjumu. Formula nesatur smaržvielas, ir piemērota visiem ādas tipiem, pat jutīgai un problemātiskai ādai.

Showing > of results

Mixa zīmols radīts 1924. gadā Francijas aptiekā, piedāvājot produktus, kas paredzēti jutīgai un maigai zīdaiņu ādai. Balstoties uz šo pieredzi, Mixa koncentrējas uz jutīgas ādas vajadzībām un tagad izstrādājis pilnu ādas kopšanas produktu klāstu visu vecumu cilvēkiem sejas un ķermeņa kopšanai. Visas aktīvās sastāvdaļas, kas ietilpst Mixa produktu formulās, ir rūpīgi atlasītas un tiek pārbaudītas uz jutīgas ādas medicīniskā uzraudzībā, lai optimizētu to efektivitāti, vienlaikus mazinot alerģisku reakciju risku.