Iepazīsties: sausās un hidrofīlās eļļas!

Noteikti esi dzirdējusi par dažādu ķermeņa eļļu labajām īpašībām, taču, vai esi iepazinusies ar hidrofīlajām un sausajām eļļām? Ja vēl neesi paguvusi to izdarīt, tad šeit piedāvājam plašāku ieskatu par šo eļļu pielietojumu un to lieliskajām īpašībām sejas un ķermeņa ādas kopšanā.

Sausās eļļas, salīdzinot ar bāzes kosmētiskajām eļļām, ir vieglākas pēc to sastāva un ātrāk iesūcas ādā, pārklājot to ar zīdainu kārtiņu un neatstājot eļļai raksturīgo spīdumu.

Termins “sausa eļļa” neattiecas uz pašu vielu. Šo eļļu nosaukums cēlies no tā, kādā veidā āda un mati eļļu absorbē. Atšķirībā, piemēram, no masāžas eļļas, kas galvenokārt paliek virs ādas, lai mazinātu berzi, sausā eļļa ir ļoti viegla eļļa, kas uzreiz uzsūcas.

Kopumā kvalitatīvas sausās eļļas ir izmantojamas sejas un ķermeņa ādas, galvas ādas, matu, kā arī nagu skaistumkopšanas rituālos.

Sausās eļļas raksturīgākās īpašības

1. Sauso eļļu uzklāšanas process ir krietni ātrāks un ērtāks, nekā, piemēram, izmantojot ķermeņa krēmu;

2. Tās reģenerē ādas šūnas un paaugstina ādas elastību;

3. Sausās eļļas pietiek ļoti ilgam laikam, jo ādai nepieciešama pavisam plāna kārtiņa;

4. Tās atstāj uz ādas brīnišķīgu, zīdainu sajūtu un patīkamu aromātu.

Tavā ikdienas skaistuma rituālā hidrofīlajai eļļai ir jābūt vienai no must-have lietām, īpaši tad, ja esi sausas, kuperozas un ļoti jutīgas sejas ādas īpašniece, kurai ir problēmas ar sejas tīrīšanas līdzekļiem uz spirta bāzes! Taču, ja arī neesi problemātiskas sejas ādas īpašniece, bet ikdienā vēlies lietot dabīgus kosmētikas līdzekļus, tad hidrofīlā eļļa būs tieši tev piemērota.

Hidrofīlās eļļas raksturīgākās īpašības

1. Dziļi, bet saudzīgi attīra ādu, noņem netīrumus, kosmētiku, piemēram, BB, CC krēmus. Lieliski noņem arī ūdens noturīgo kosmētiku;

2. Neizjauc ādas dabisko aizsargbarjeru;

3. Veic maigu bioloģisko pīlingu, novērš ādas sausumu;

4. Ir unikāls melno piņņu profilakses un likvidēšanas līdzeklis;

Palutini ādu un ievies savā ikdienas skaistumkopšanas rituālā sausās un hidrofīlās eļļas!

Showing > of results