Dāmu skola – atkal klātienē!

Pēc ilgāka laika atkal tiekamies Drogas Dāmu skolā klātienē!

(Dalība pasākumā tikai ar digitālajiem Covid-19 sertifikātiem)

Kad?

Trešdien, 2021. gada 21. jūlijā, 18.00-21.00

Kur?

Mākslas muzeja restorānā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?

Ar devīzi “Restarts un jauna ieelpa!” priecāsimies atkal tikties klātienes Drogas Dāmu skolā sadarbībā ar zīmolu Seal!

Pasākumā patiesi iedvesmojošā stāstā par sievietes pašapziņu dalīsies Inta Lākute – topošā psiholoģe un apbrīnojami spēcīga sieviete, kura savā dzīvē pārvarējusi grūtus līkločus, nezaudējot ticību sev un labajam. Dabas pārgājienu organizatore Zanda Skeltona iedvesmos atjaunot spēkus ar dabas un kustību terapijas palīdzību. Savukārt zīmola Seal pārstāve Dace Garsila iepazīstinās ar Seal jaunumiem un iemācīs orientēties eko produktu piedāvājumā un marķējumos.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems īpašus Seal produktu komplektus – dabīgām rūpēm par savu ķermeni.

Piesakies Dāmu skolai, lai iegūtu jaunas zināšanas un iedvesmu – atkal klātienē!

Kā?

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ dalība pasākumā atļauta tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, pie ieejas uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu – www.covid19sertifikats.lv.

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas viešņas

Inta Lākute

Topošā psiholoģe
Sarunas tēma – PAŠAPZIŅA

Nekas pasaulē nerunā skaļāk par Tavu “iekšējo balsi” jeb kritiķi. Pat, ja Tu izmantotu visskaistākos vārdus, lai izkliegtu pasaulei, ka mīli sevi līdz kaulam, ja netici tiem ar visu savu sirdi, Tu to nepiemānīsi… Šiem vārdiem nebūs nekādas vērtības.

Pašvērtība ir mūsu katra iekšējā sajūta, kas rodas no sevis izpratnes, mīlestības pret sevi un sevis pieņemšanas. Taču šis process nav par skaistām rožlapiņām un varavīksnēm. Tas nozīmē būt patiesi godīgam un reālam pret sevi.

Zanda Skeltona

Pavadone dabas takās, stāstniece un gardu maltīšu burve dabā
Sarunas tēma – DABAS KUSTĪBU TERAPIJA

Mēs savā ikdienā esam aizņemtāki nekā jebkad agrāk. Lai izrautos no šī skrējiena, nav labākas prakses par došanos dabā un piedzīvojumos. Pārgājieni attīra prātu, padara mūs laimīgākus un radošākus. Iedarbina visas mūsu maņas un stiprina fizisko veselību un veselumu.

Dace Garsila

AS Spodrība, zīmola Seal pārstāve
Sarunas tēma – EKO PRODUKTI

Kādus jaunumus produktu klāstā ieviesis Seal un kā orientēties ekoloģiski marķēto ķermeņa kopšanas un citu produktu piedāvājumā, lai atrastu sev patiesi “draudzīgāko” un dabīgāko?


Dāmu skolas galerija

DALĪBNIEČU ATSAUKSMES

Marija:

Liels paldies! Pārsteidza psiholoģes nodarbība! Iedvesmojoši! Burvīga atmosfēra! Paldies par palutināšanu!

Antra:

Sirsnīgs paldies par jauko un foršo pasākumu. Es no sirds izbaudīju un daudz ko uzzināju jaunu no tik pozitīvām lektorēm. Pilnīgs prieks klausīties un baudīt viņu stāstus. Tas bija iedvesmojoši un nepiespiestā gaisotnē. Tas mani iedvesmoja un cēla savu pašapziņu. Es domāju, ka visas dāmas no sirds izbaudīja šo vakaru.

Aija:

Paldies par pasākumu. Drogas Dāmu skolas vienmēr ir forši pasākumi. Šoreiz ļoti priecēja izvēlētie lektori – psiholoģe un dabas pārgājienu organizatore.
Pēc ilgāka laika pasākums klātienē, skaistā vidē un bez maskām, tas ir tiiik feini…

Ramona:

Iedvesmojošs pasākums, kurā varēja just līdzi, saprast arī sevi un apdomāt, kā es pati pret sevi pašu izturos un ko es varu jau šodien darīt, lai izgaršotu dzīvi un būtu laimīga! Paldies Drogām, kas deva iespēju!

Anda:

Liels paldies par lielisku pasākumu! Turpmāk pievērsīšu lielāku uzmanību eko marķējumiem, ar draudzenēm nākamajās tikšanās reizēs ierosināšu tikties kādā mežā un, pats svarīgākais, centīšos sev piedot pati savas kļūdas. Tieši šī pašapziņas celšana šķiet ir mums ļoti nepieciešama un ar to arī tas mūsu skaistums sākas. Pavisam noteikti pareizais virziens, kurā doties. Paldies! Ceru tikties vēl kādu reizi! 

Līga:

Paldies par Dāmu skolas pasākumu un dāvaniņām no Seal! Man patika jaukā atmosfēra un vakara viešņu stāstījumi. Ieguvu jaunus iespaidus un atziņas, kā arī uzzināju praktiskus padomus, kā doties pastaigās pie dabas, kādus mazgāšanās līdzekļus izmantot ikdienā un kā celt savu pašapziņu. 

Marika:

Paldies par pasākumu! Visvairāk jau priecē tas, kā pasākums ir noticis klātienē.  Ļoti aizkustināja psiholoģe ar dažām atklāsmēm, kuras bija tuvās arī man. Daudz uzzināju par Seal produktiem. Patīkams, jauks un izzinošs pasākums.