Dāmu skola – atkal klātienē!

Pēc ilgāka laika atkal tiekamies Drogas Dāmu skolā klātienē!

(Dalība pasākumā tikai ar digitālajiem Covid-19 sertifikātiem)

Kad?

Trešdien, 2021. gada 21. jūlijā, 18.00-21.00

Kur?

Mākslas muzeja restorānā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?

Ar devīzi “Restarts un jauna ieelpa!” priecāsimies atkal tikties klātienes Drogas Dāmu skolā sadarbībā ar zīmolu Seal!

Pasākumā patiesi iedvesmojošā stāstā par sievietes pašapziņu dalīsies Inta Lākute – topošā psiholoģe un apbrīnojami spēcīga sieviete, kura savā dzīvē pārvarējusi grūtus līkločus, nezaudējot ticību sev un labajam. Dabas pārgājienu organizatore Zanda Skeltona iedvesmos atjaunot spēkus ar dabas un kustību terapijas palīdzību. Savukārt zīmola Seal pārstāve Dace Garsila iepazīstinās ar Seal jaunumiem un iemācīs orientēties eko produktu piedāvājumā un marķējumos.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems īpašus Seal produktu komplektus – dabīgām rūpēm par savu ķermeni.

Piesakies Dāmu skolai, lai iegūtu jaunas zināšanas un iedvesmu – atkal klātienē!

Kā?

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ dalība pasākumā atļauta tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, pie ieejas uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu – www.covid19sertifikats.lv.

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas viešņas

Inta Lākute

Topošā psiholoģe
Sarunas tēma – PAŠAPZIŅA

Nekas pasaulē nerunā skaļāk par Tavu “iekšējo balsi” jeb kritiķi. Pat, ja Tu izmantotu visskaistākos vārdus, lai izkliegtu pasaulei, ka mīli sevi līdz kaulam, ja netici tiem ar visu savu sirdi, Tu to nepiemānīsi… Šiem vārdiem nebūs nekādas vērtības.

Pašvērtība ir mūsu katra iekšējā sajūta, kas rodas no sevis izpratnes, mīlestības pret sevi un sevis pieņemšanas. Taču šis process nav par skaistām rožlapiņām un varavīksnēm. Tas nozīmē būt patiesi godīgam un reālam pret sevi.

Zanda Skeltona

Pavadone dabas takās, stāstniece un gardu maltīšu burve dabā
Sarunas tēma – DABAS KUSTĪBU TERAPIJA

Mēs savā ikdienā esam aizņemtāki nekā jebkad agrāk. Lai izrautos no šī skrējiena, nav labākas prakses par došanos dabā un piedzīvojumos. Pārgājieni attīra prātu, padara mūs laimīgākus un radošākus. Iedarbina visas mūsu maņas un stiprina fizisko veselību un veselumu.

Dace Garsila

AS Spodrība, zīmola Seal pārstāve
Sarunas tēma – EKO PRODUKTI

Kādus jaunumus produktu klāstā ieviesis Seal un kā orientēties ekoloģiski marķēto ķermeņa kopšanas un citu produktu piedāvājumā, lai atrastu sev patiesi “draudzīgāko” un dabīgāko?