Saimniecības preces


Saimniecības preces mājai vienuviet – interneta veikalā Drogas! Visi nepieciešamie līdzekļi un preces Tava mājokļa tīrības un kārtības uzturēšanai, kā arī citas noderīgas mājsaimniecības preces veļas mazgāšanai un kopšanai, papīra izstrādājumi, apavu kopšanas piederumi un līdzekļi pret kukaiņiem. Iepērcies ātri un ērti – apskati mūsu plašo saimniecības preču piedāvājumu, izvēlies produktus un veic pasūtījumu ar sev ērtāko piegādes veidu!


Plašs saimniecības preču piedāvājums interneta veikalā Drogas


Saimniecības preces ietver ļoti plašu produkcijas klāstu – tās ir mājsaimniecības preces kā, piemēram, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi un inventārs, dažādi virtuves piederumi, apģērbu un apavu kopšanas preces, papīra izstrādājumi (tualetes papīrs, salvetes) un citas preces, kas nepieciešamas ikdienā.


Interneta veikalā Drogas Tu atradīsi saimniecības preces plašā klāstā savai mājai – mēs regulāri papildinām sortimentu, iepazīstinām ar jauniem zīmoliem un piedāvājam izdevīgas akcijas un īpašos piedāvājumus, lai Tava iepirkšanās kļūtu vēl patīkamāka. Tāpēc, ja meklē saimniecības preču interneta veikalu, kur iegādāties visas mājsaimniecības preces vienuviet, izvēlies e-veikalu Drogas!


Kāpēc iegādāties saimniecības preces internetā?


Saimniecības preces internetā – tā ir lieliska iespēja iegādāties visu nepieciešamo mājai vien ar dažu klikšķu palīdzību. Bieži vien ir situācijas, kad jāiegādājas liels daudzums saimniecības preču gan mājas uzkopšanai, gan veļas mazgāšanai un citiem mērķiem, tāpēc visērtāk ir veikt pasūtījumu internetā, pasūtot vajadzīgās mājsaimniecības preces, kas tiks piegādātas, piemēram, ar kurjera palīdzību. Tas ir iemesls iegādāties tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus lielajos tilpumos, kā arī pasūtīt lielāku daudzumu tādu saimniecības preču kā tualetes papīrs vai papīra dvieļi, kas tiks piegādāti uz mājām.


Daudzi pircēji, izvēloties saimniecības preces internetā, novērtē iespēju iepazīties ar atsauksmēm. Mūsu e-veikalā ir pieejamas atsauksmes un novērtējums gandrīz visām saimniecības precēm! Apskati produktus, izlasi to aprakstus un iepazīsties ar mājsaimniecības preču atsauksmēm, un liec grozā sev piemērotākās preces – par ātru un ērtu piegādi parūpēsimies mēs.


Kādas mājsaimniecības preces izvēlēties savai mājai?


Mājsaimniecības preces savam mājoklim izvēlamies dažādas – no virtuves piederumiem līdz mājokļa uzkopšanas precēm un līdzekļiem. Visbiežāk mājoklim tiek iegādātas tādas saimniecības preces kā:


 • līdzekļi un piederumi mājas uzkopšanai – no sūklīšiem līdz cauruļu tīrītājiem;
 • apģērbu mazgāšanas un kopšanas līdzekļi – no pulveriem līdz apģērbu maisiem;
 • dažādi sadzīves priekšmeti, piemēram, virtuves aksesuāri, kas palīdz dažādu ikdienas darbu veikšanā;
 • higiēniskie papīra izstrādājumi kā tualetes papīrs un papīra dvieļi;
 • kā arī citas saimniecības preces, kas nepieciešamas ikdienā.

 • Mājsaimniecības preces mājokļa uzkopšanai


  Iespējams, lielākā mājsaimniecības preču kategorija ir preces un līdzekļi mājokļa tīrīšanai. Tā kā daudzas virsmas bieži vien ir pakļautas skrāpējumiem un tās nav ieteicams tīrīt ar abrazīviem līdzekļiem, ir nepieciešami speciāli šīm virsmām paredzēti tīrīšanas līdzekļi un piederumi, ko plašā klāstā atradīsi mūsu e-veikalā Drogas.


  Līdzekļi veļas mazgāšanai


  Arī veļas mazgāšanas līdzekļi ir neaizvietojamas saimniecības preces ikvienā mājoklī. Lai veļa vienmēr būtu tīra un apģērbs sakopts, ir jāparūpējas, lai mājās vienmēr būtu pieejami atbilstošākie tekstilizstrādājumu mazgāšanas līdzekļi un kopšanas preces – pasūti tās interneta veikalā Drogas!


  Citas saimniecības preces


  Arī citas saimniecībā noderīgas preces kā atkritumu maisi, gaisa aromatizētāji, virtuves preces un citas preces mājai ir ieteicams iegādāties sava mājokļa tīrības un komforta uzturēšanai. Protams, nedrīkst aizmirst arī par papīra izstrādājumu iegādi un citām noderīgām mājsaimniecības precēm kā apavu kopšanas līdzekļi. Lai parūpētos ne tikai par savu mājokli, bet arī par sevi un savu ģimeni, iegādājies līdzekļus pret kukaiņiem, kas Tev noderēs gan dodoties pastaigās un dabā, gan arī cīnoties ar kaitēkļiem mājās.


  Saimniecības preces vieglākai ikdienai


  Mājsaimniecības preces ir nepieciešamas, lai atvieglotu mūsu dzīvi ikdienā – nodrošinātu efektīvu un ātru mājokļa uzkopšanu, tīru veļu un sakoptu apģērbu, kā arī palīdzētu virtuvē un ievērotu higiēnu. Sarūpē savai mājai visu nepieciešamo – izvēlies un pasūti praktiskās saimniecības preces interneta veikalā Drogas!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Drogas piedāvātais saimniecības preču sortiments aptver ļoti plašu produktu klāstu, sākot no virtuves piederumiem un dažādiem sadzīves priekšmetiem līdz uzkopšanas līdzekļiem un inventāram, kā arī dažādām citām ikdienā noderīgām precēm.

  Populārākās mājsaimniecības preces interneta veikalā Drogas ir līdzekļi veļas mazgāšanai un mājas tīrīšanai, kā arī gaisa atsvaidzinātāji un mājokļa uzkopšanas piederumi.

  Pasūtīt saimniecības preces internetā ir ne tikai izdevīgi, bet arī ļoti vienkārši un ērti. Visu nepieciešamo mājai var pasūtīt vienuviet saimniecības preču interneta veikalā, izvēloties sev ērtāko piegādes veidu.

  Interneta veikalā Drogas var pasūtīt visu populārāko un iecienītāko zīmolu kā Ariel, Fairy, Domol, Zewa, Air Wick un citu zīmolu mājsaimniecības preces par lieliskām cenām.