Līdzekļi pret kukaiņiem

1 atrastas preces
Atlasīt:

-16%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

2,99 €

COBRA-SUPERCOBRA Aerosols pret lidojošiem un rāpojošiem insektiem, 400ml-3179630006762-

Līdzekļi pret kukaiņiem


Tādi līdzekļi pret kukaiņiem kā aerosoli pret lidojošajiem un rāpojošajiem insektiem, līmes slazdi, kukaiņu atbaidīšanas ierīces, elektriskie kukaiņu iznīcinātāji, mušpapīrs un citi insektu iznīcināšanas līdzekļi palīdz atbaidīt vai iznīcināt nevēlamos kukaiņus mājās vai dabā (līdzekļi pret odiem un ērcēm). Lai arī kukaiņi ir dabas sastāvdaļa, reizēm, kad tie traucē vai, piemēram, bojā apģērbu vai pārtiku, nepieciešami efektīvi insekticīdi un citi kukaiņu iznīcinātāji. Tos plašā klāstā atradīsi mūsu interneta veikalā Drogas – apskati piedāvājumu un pasūti nepieciešamos pretinsektu līdzekļus jau tagad!


Insekticīds – efektīvs līdzeklis pret kukaiņiem


Insekticīdi ir ķīmiskas vielas, kas iznīcina dažāda veida kukaiņus. Mājās visbiežāk lieto izsmidzināmus insekticīdus tādu kaitēkļu kā odu, blusu, kožu, prusaku un citu insektu iznīcināšanai. Mūsu e-veikalā atradīsi dažādus insekticīdus kaitēkļu apkarošanai mājās, sākot no universāliem aerosoliem, līdz pat pulveriem un citiem insektu iznīcināšanas līdzekļiem.


Insektu iznīcināšanas līdzekļi interneta veikalā Drogas


Ja meklē, kur iegādāties efektīvus līdzekļus pret kukaiņiem, tad mūsu sortiments iekļauj plašu kukaiņu iznīcināšanas līdzekļu piedāvājumu:


 • līmes slazdus pārtikas kodēm un prusakiem;
 • pulverus pret skudrām;
 • aerosolus pret lidojošajiem un rāpojošajiem kukaiņiem;
 • elektriskos kukaiņu iznīcinātājus;
 • līdzekļus pret odiem un ērcēm;
 • pretkožu apģērbu maisus;
 • un citus līdzekļus pret kukaiņiem.

 • Atceries, ka izmantojot kukaiņu indes un citus kukaiņu iznīcinātājus, ir precīzi jāievēro šādu pretinsektu līdzekļu lietošanas noteikumi!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Efektīvākie līdzekļi pret kukaiņiem lietošanai mājas apstākļos ir aerosoli dažādu insektu apkarošanai, pulverveida kukaiņu iznīcinātāji, līmes slazdi, elektriskās kukaiņu iznīcināšanas ierīces un citi insektu iznīcināšanas līdzekļi.

  Insekticīdi ir ķīmiskas vielas, ko izmanto insektu apkarošanai un iznīcināšanai. Insekticīdus lieto arī kaitēkļu iznīcināšanai mājās, piemēram, pret lidojošajiem vai rāpojošajiem kukaiņiem (kodes, tarakāni, blusas, odi un citi insekti).

  Lai atbaidītu kukaiņus dabā, nepieciešams lietot insektu atbaidīšanas līdzekļus, piemēram, speciālu līdzekli pret odiem un ērcēm, kas jāizsmidzina uz atklātām ķermeņa daļām vai apģērba.

  Interneta veikalā Drogas ir pieejami līdzekļi pret tādiem kukaiņiem kā pārtikas vai drēbju kodes, skudras, odi, prusaki, lapsenes, blusas, blaktis, mušas, ērces un līdzekļi pret cita veida kukaiņiem.