3 atrastas preces
Atlasīt:

-20%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

ISANA HAIR MEN-ISANA MEN Styling-Gel Power 5 matu želeja, 150ml-4305615637907-
01.06 - 02.07
2,99 €
2,39 €
15,93 € / l
Member Card

15,93 €/l

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

ISANA HAIR MEN-ISANA MEN Haarwax Power 4 vasks matiem, 75ml-4305615769783-
01.06 - 02.07
3,69 €
2,76 €
36,80 € / l
Member Card

36,80 €/l

-20%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

ISANA HAIR MEN-ISANA MEN Maximum matu želeja, 150ml-4305615637921-
01.06 - 02.07
2,99 €
2,39 €
15,93 € / l
Member Card

15,93 €/l

Matu veidošanas līdzekļi


Matu veidošanas līdzekļi ir iecienīti matu kosmētikas produkti, ko izmantojam, lai ikdienā vai svētkos iegūtu vēlamo matu sakārtojumu. Tie palīdz ieveidot, nofiksēt, piešķirt apjomu vai gludumu matiem. Lai arī kādi būtu Tavi mati – gari vai īsi, sprogaini vai taisni, – kvalitatīvi matu veidošanas līdzekļi spēj ievērojami atvieglot matu veidošanu un sniegt vēlamo rezultātu. Lai matu veidošana mājās kļūtu par ātru un patīkamu nodarbi, piedāvājam plašu matu veidošanas līdzekļu klāstu, kas sniegs Tev lielisku pieredzi. Apskati mūsu piedāvājumu un pasūti vajadzīgos matu veidošanas līdzekļus jau tūlīt!


Matu veidošana mājās


Matu veidošana mājās ir kļuvusi par daudzu sieviešu un vīriešu ikdienu, jo tā palīdz iegūt vēlamo matu sakārtojumu ātri un vienkārši. Svarīgākais ir izvēlēties atbilstošus rīkus, piemēram, matu veidošanai ar fēnu būs nepieciešams labs fēns, ieveidošanai paredzētās ķemmes, kā arī atbilstošākie matu kopšanas līdzekļi kā līdzeklis aizsardzībai pret karstumu, matu putas, matu laka vai citi līdzekļi matu veidošanai. Savukārt, ja ir vēlme modelēt matu sakārtojumu, it sevišķi īsu matu īpašniekiem, bez matu veidošanas želejas vai vaska bieži vien neiztikt.


Tā kā matu kosmētikas tirgus nemitīgi attīstās, pircējiem tiek piedāvāti arī inovatīvāki matu veidošanas līdzekļi kā, piemēram, matu veidošanas māls vai krēms, pūderis matu veidošanai, matu veidošanas gumija un citi mūsdienīgi matu veidošanas līdzekļi, kurus atradīsi mūsu interneta veikalā Drogas.


Matu veidošana ar Drogas e-veikala matu kopšanas līdzekļiem


Kvalitatīva matu veidošana padara matus vēl skaistākus, kā arī pasargā no apkārtējās vides negatīvas ietekmes. Matu veidošanas līdzekļi ir nepieciešami ne tikai dodoties uz smalkiem pasākumiem, bet arī ikdienai, jo arī vienkāršas frizūras veido ar matu lakas un citu līdzekļu palīdzību.


Drogas e-veikalā matu veidošanas līdzekļi ir sadalīti pēc veidiem – izvēlies, kas vairāk atbilst Tavam matu tipam un izmantošanas mērķim!


 • Matu lakas – labi nostiprina gan vienkāršas, gan sarežģītas frizūras. Izvēloties laku, pievērs uzmanību ne tikai fiksācijas pakāpei, bet arī lakas veidam: apjomam, krāsotiem vai bojātiem matiem, ar spīduma efektu.
 • Matu putas – laba izvēle, ja matu veidošanas mērķis ir apjoma palielināšana. Vēl viena putu priekšrocība ir iespēja izmantot produktu uz sprogainiem matiem, nesalipinot cirtas.
 • Matu želejas un vaski – matu veidošana ar želejām un vaskiem ļauj realizēt teju jebkuru ideju, kas prasa pastiprinātu frizūras noturību. Matu vaski, kas akcentē matu tekstūru, var tikt izmantoti arī dabīgajiem sakārtojumiem.

 • Matu veidošana ar specifiskajiem līdzekļiem


  Ekstravagantām frizūrām itin bieži nepieciešami speciālie matu veidošanas līdzekļi ar īpašu noturīgumu. Šim nolūkam tiek izmantotas matu pastas un matu līmes, kas var saturēt matus vispārgalvīgākajās frizūrās. Šajā kategorijā ietilpst arī līdzekļi matu nogludināšanai, sausās eļļas un spreji matu apjomam, kā arī līdzekļi matu aizsardzībai pret karstumu.


  Matu veidošana var būt visdažādākā, un realizēt stilista ambīcijas ir vienkārši, ja pa rokai ir vajadzīgie matu veidošanas līdzekļi vai matu veidošanas komplekts. Aplūko interneta veikala Drogas preču klāstu un izvēlies, ko sirds kāro!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Iegādei ir pieejami visdažādākie matu veidošanas līdzekļi, taču ikdienā ieteicams izvēlēties matu laku vai matu spreju (piemērots vieglākai fiksācijai), matu putas apjomam, matu želeju fiksācijai, modelēšanai un tekstūras piešķiršanai, kā arī citus matu veidošanai nepieciešamos līdzekļus, kas paredzēti dažādu veidu matiem (īsiem, gariem, sprogainiem, utt.).

  Īsu matu veidošanai īpaši piemēroti ir tādi matu veidošanas līdzekļi kā vasks vai želeja-vasks, pasta vai želeja mitru matu efektam.

  Pirms matu veidošanas var uzklāt matu putas, spreju vai krēmu (pirms uzklāšanas izlasi instrukciju, vai attiecīgo produktu var uzklāt tieši uz mitriem matiem), lai piešķirtu apjomu pie saknēm un blīvumu plāniem matiem. Šie matu veidošanas līdzekļi jāuzklāj mitros matos pie saknēm vai visā garumā un jāsāk matu veidošana ar fēnu. Pirms žāvēšanas ar fēnu neaizmirsti izmantot līdzekli pret karstumu.