Sejai

1 atrastas preces
Atlasīt:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

DR.WOLFF-DR.WOLFF Ziepes, 100g-4750919000337-
03.03 - 02.07
11,19 €
Member Card

Sejas kopšanas līdzekļi


Sejas kopšanas līdzekļi, kas tiek izmantoti atbilstoši sejas ādas tipam un vecumam, palīdz saglabāt veselīgu, koptu un starojošu ādu ilgstoši. Lai sejas ādas kopšana sniegtu vēlamos rezultātus, nepieciešami ne vien piemēroti sejas kopšanas līdzekļi, bet arī regulāra un pareiza to izmantošana. Ieskaties interneta veikala Drogas plašajā sejas ādas kopšanas līdzekļu klāstā, izvēlies piemērotākos produktus sejas kopšanai un veic pasūtījumu jau tūlīt, lai sāktu rūpēties par savu ādu un lutinātu to katru dienu!


Mūsdienīga sejas ādas kopšana


Skaista un veselīga sejas āda ir skaistumkopšanas stūrakmens un neatņemams atraktīva grima nosacījums. Pareiza sejas ādas kopšana prasa individuālu pieeju, jo katrai sievietei ir savs ādas tips un savas prasības kopšanas kosmētikai. Drogas e-veikalā ir atrodami daudzveidīgi produkti pilnvērtīgai sejas ādas kopšanas sistēmai – mazgāšanai, mitrināšanai, barošanai un cīņai ar ādas nepilnībām.


No kā sastāv sejas ādas kopšana?


Sejas ādas kopšana sastāv no vairākiem posmiem, un katram no posmiem ir paredzēti atbilstoši sejas kopšanas līdzekļi. Izšķir trīs sejas kopšanas pamatposmus: attīrīšana, tonizēšana, mitrināšana. Tādi sejas kopšanas līdzekļi kā putas un želejas sejas mazgāšanai attīra ādu no liekiem taukiem, netīrumiem un kosmētikas paliekām, savukārt losjoni un toniki sagatavo ādu nākamajam kopšanas posmam. Dekoratīvās kosmētikas noņemšanai ieteicams izmantot micelāro ūdeni – līdzekli, kas efektīvi noņem pat sīkākos netīrumus un dziļi attīra ādu pat no noturīgas kosmētikas. Pirms gulētiešanas dekoratīvā kosmētika ir obligāti jānoņem, lai tā nekaitētu ādai.

Sejas krēmi ir daudzu sieviešu iemīļotākais sejas kopšanas produkts, jo tas sniedz ādai komfortu, nepieciešamo mitrināšanu un barošanu. Sejas krēms var pildīt dažādas funkcijas:

  • cīnīties ar grumbām un sejas kontūru zudumu;
  • noņemt sausuma sajūtu;
  • likvidēt liekos taukus;
  • samazināt iekaisumus.

Efektīvākam rezultātam var izmantot dienas un nakts krēmus no viena zīmola sērijas, kas var uzlabot sejas ādas kopšanas rezultātus. Regulāri lietojot sejas krēmus, āda būs vienmēr mitrināta, kopta un pabarota.

Acu krēmi – āda ap acīm ir sevišķi maiga un ļoti plāna, tāpēc tai ir nepieciešama saudzīga, bet vienlaikus efektīva kopšana. Acu krēmi un želejas nodrošina jauneklīgāku izskatu un labi novērš ne tikai vecuma, bet arī noguruma pazīmes: tumšos lokus un pietūkumu. Papildu sejas kopšanas līdzekļi – ir pieejami gan sejai, gan ādai ap acīm. 1 – 2 reizes nedēļā ir ieteicams izmantot sejas maskas, kapsulas, serumus, eļļas – sejas kopšanas līdzekļus ar aktīvām komponentēm un pamanāmu vizuālu efektu. Uz nelielu laika periodu ar serumiem un eļļām var aizvietot vakara krēmu, lai nodrošinātu ādai intensīvu atjaunošanas kūri. Sejas ādas kopšana ir ikdienišķa, taču nebūt ne garlaicīga. Izvēlies sev piemērotākos sejas kopšanas līdzekļus un rūpējies par ādu ar prieku!
Biežāk uzdotie jautājumi


Ikdienas lietošanai ir ieteicami tādi sejas kopšanas līdzekļi kā dekoratīvās kosmētikas noņēmēji, sejas attīrīšanas un tonizēšanas līdzekļi, kā arī sejas un acu krēmi ādas mitrināšanai un barošanai. Daudzi izvēlas ikdienā lietot arī serumus, kas palīdz nodrošināt skaistu ādu un cīnīties ar dažādām ādas nepilnībām.

Sejas ādas kopšana sastāv no vairākiem posmiem: sejas attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana. Ieteicams seju attīrīt divas reizes dienā no rīta un vakarā, obligāti noņemot dekoratīvo kosmētiku. Sejas kopšana jāveic regulāri un ir jāizvēlas savam ādas tipam un vecumam atbilstoši sejas kopšanas līdzekļi.

Labākie sejas kopšanas līdzekļi ir tādi sejas kopšanas produkti, kas ir piemēroti lietotāja ādas tipam, kas neizraisa nevēlamas alerģiskas reakcijas, melnos punktiņus vai pūtītes pēc lietošanas, un kas spēj novērst nevēlamās ādas nepilnības un uzlabot ādas stāvokli.

Sejas kopšanas līdzekļu izvēlē svarīgākais ir tos piemeklēt atbilstoši savam ādas tipam un vajadzībām. Svarīgi ir iepazīties ar produktu sastāvu uz iepakojuma, kā arī ar lietošanas norādījumiem, lai izvēlētos piemērotāko sejas kopšanas līdzekli.

Jā, sejas kopšana un izmantojamie sejas kopšanas līdzekļi dažādos gadalaikos var atšķirties. Sejas ādas kopšana ziemā paredz barojošāku sejas kopšanas līdzekļu izmantošanu, piemēram, biezākas tekstūras sejas krēmus, kas nodrošina ādas barošanu un aizsardzību. Savukārt sejas ādas kopšana vasarā paredz vieglāku tekstūru sejas kopšanas līdzekļu izmantošanu, piemēram, pieniņu, sejas putu, želejveida produktu lietošanu. Vasarā ieteicams izvairīties no pīlingu lietošanas un izvēlēties mitrinošākus sejas kopšanas produktus.

Interneta veikalā Drogas ir pieejami sejas kopšanas līdzekļi jebkurai vecuma grupai un ādas tipam no visiem populārākajiem un uzticamākajiem pasaules ādas kopšanas zīmoliem kā L’Oreal, Garnier, Neutrogena, Nivea un citiem līderiem kosmētikas ražošanā. Šeit var pasūtīt sejas krēmus un micelāro ūdeni, želejas sejas tīrīšanai, acu maskas, kā arī citus ikdienā svarīgus sejas kopšanas līdzekļus.