Atklājiet micelārā ūdens efektīvo iedarbību un savai ādai piemērotāko veidu

Micelārais ūdens ir viens no populārākajiem ādas kopšanas līdzekļiem, kas izskatās un jūtās kā vienkāršs ūdens, taču tā spēja ir noņemt kosmētiku, attīrīt un tonizēt ādu vienlaikus. Papildus tam, āda nav jāberž un jānoskalo, padarot šo attīrošo līdzekli vēl vērtīgāku un ideāli piemērotu ikdienas lietošanai vai dodoties ceļojumā.

Micelārais ūdens ir attīrīts ūdens, kuru kombinē ar dažādām sastāvdaļām, kā piemēram, glicerīnu, kas nodrošina papildus mitrināšanu, bet īpaši noturīgas kosmētikas noņemšanai to papildina ar eļļu, kas to ātri un efektīvi izšķīdina bez ādas berzēšanas, neatstājot pārpalikumus un nekairinot ādu. Micelārā ūdens galvenā sastāvdaļa ir micellas – sīkas attīrošas molekulas, kuras pievelk netīrumus un kosmētiku kā magnēts, nepadarot ādu sausu, tieši tādēļ micelārais ūdens var tikt lietots kā attīrošais līdzeklis, kosmētikas noņēmējs un mitrinošs līdzeklis viss vienā.

Lai iegūtu visefektīvākos rezultātus, svarīgi ir izvēlēties micelāro ūdeni, kas ir piemērots Tavai sejas ādai. Garnier produktu klāstā ir 7 dažādi micelārā ūdens veidi, lai apmierinātu jebkuras ādas vajadzības – ikdienas kosmētikas noņemšanai un specifiski ilgnoturīgas, ūdensnoturīgas kosmētikas noņemšanai divfāžu formulā, kombinācijā ar eļļām.

9 IEMESLI, KĀDĒĻ MICELĀRAIS ŪDENS IR NEPIECIEŠAMS TAVĀ SEJAS KOPŠANAS RUTĪNĀ

  1. notīra netīrumus, kosmētiku un lieko sebumu;
  2. viss-vienā produkts (attīra, mitrina, tonizē);
  3. maigs pret ādu;
  4. nav nepieciešams berzēt ādu un noskalot;
  5. pieejami visiem ādas tipiem;
  6. izdevīgs produkts ilgtermiņa lietošanai;
  7. var izmantot kosmētikas otiņu tīrīšanai;
  8. iepildot produktu izsmidzināmā dozatora pudelītē, var izmantot kā atsvaidzinošu līdzekli dienas laikā (īpaši vasarā)
  9. ar micelārajā ūdenī samitrinātu vates kociņu var viegli izlabot grima kļūdiņas.