Vates izstrādājumi un salvetes

1 atrastas preces
Atlasīt:

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,79 €

Tikai Drogās!

EVE-EVE Vates plāksnītes, 120gab.-5060226945238-

Vates izstrādājumi un salvetes


Vates izstrādājumi un salvetes ir tās higiēnas preces, bez kurām ikdienā ir grūti iztikt. Tās izmanto gan kosmētikas noņemšanai un bērnu un pieaugušo ādas kopšanai, gan arī dažādās dzīves situācijās, kad vien ir nepieciešami kabatlakatiņi, antibakteriālās salvetes un citi līdzīgi izstrādājumi. Ja meklē, kur iegādāties vates izstrādājumus un dažāda veida salvetes higiēnas vajadzībām, apskati Drogas e-veikala piedāvājumu un veic pasūtījumu jau tūlīt!


Vate un vates izstrādājumi skaistumkopšanas rituāliem


Tādi vates izstrādājumi kā vates plāksnītes, vates kociņi, vates bumbiņas un citi vates izstrādājumi ir neaizvietojami aksesuāri ādas kopšanai ikdienā. Interneta veikalā Drogas atradīsi ļoti plašu vates izstrādājumu klāstu savām vajadzībām – ja ikdienā lieto dekoratīvo kosmētiku, tad Tev noteikti noderēs vates plāksnītes vai bumbiņas tās noņemšanai. Savukārt, ja lutini ādu ar dažādiem sejas kopšanas līdzekļiem kā tonikiem vai losjoniem, dažādiem vates izstrādājumiem šo produktu uzklāšanai noteikti jābūt atrodamiem Tavā vannas istabas skapītī.


Salvetes ikdienas vajadzībām


Kosmētiskās salvetes sejas ādas kopšanai, kabatlakatiņi un citi salvešu izstrādājumi ir tikpat svarīgas ikdienas higiēnas preces kā vates izstrādājumi. Izvēlies savām vajadzībām piemērotākās salvetes interneta veikalā Drogas! Mūsu piedāvājumā atradīsi:


 • kabatlakatiņus;
 • kopjošas higiēniskās salvetes;
 • maigas kosmētiskās salvetes;
 • antibakteriālās mitrās salvetes pieaugušajiem un bērniem;
 • kā arī citas salvetes ikdienas vajadzībām un higiēnas ievērošanai.

 • Apskati piedāvājumu, izvēlies piemērotākos vates izstrādājumus un salvetes par izdevīgām cenām un veic pasūtījumu ar sev ērtāko piegādes veidu!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Interneta veikalā Drogas Tu vari pasūtīt vati un dažādus vates izstrādājumus kā vates plāksnītes un bumbiņas, kā arī vates kociņus (tostarp arī bio vates kociņus un plāksnītes).

  Interneta veikalā Drogas var iegādāties kosmētiskās un higiēniskās salvetes ādas kopšanai, kā arī papīra kabatas lakatiņus un mitrās salvetes, kas lieliski noderēs roku dezinfekcijai un atsvaidzināšanai ikdienā un ceļojumos.

  Kosmētiskās salvetes ir īpaši maigas salvetes, kas paredzētas ādas kopšanai, piemēram, sejas notīrīšanai. Daudzas interneta veikalā Drogas nopērkamās kosmētiskās salvetes ir izgatavotas no dabai draudzīgiem vai pārstrādātiem materiāliem un nav balinātas ar hloru, kas nodrošina vēl maigākas rūpes par ādu.