Matu kosmētika


Piemērota matu kosmētika palīdz iegūt skaistus, spīdīgus un veselīgus matus. Svarīgākais ir izvēlēties savam matu tipam un matu vajadzībām atbilstošus produktus, kas palīdzēs ikdienā kopt un lutināt matus. Gan profesionālajai, gan arī dabīgajai matu kosmētikai tas ir pa spēkam! Apskati interneta veikala Drogas plašo matu kosmētikas piedāvājumu un izvēlies savām vajadzībām piemērotākos matu kopšanas līdzekļus, lai nodrošinātu vislabākās rūpes saviem matiem!


Matu kosmētika atbilstoši Tavam matu tipam


Lai iegūtu vēlamo efektu no produkta, matu kosmētika ir jāizvēlas rūpīgi un atbilstoši savam matu tipam un stāvoklim. Vispārīgi matu kosmētika tiek iedalīta līdzekļos, kas piemēroti taukainiem, sausiem un bojātiem, normāliem, kombinēta tipa, krāsotiem matiem. Matu kosmētikas klāsts patiešām ir plašs, taču matu kopšanai mājās īpaši ieteicami ir tādi kosmētiskie līdzekļi matiem kā:


 • šampūns;
 • balzams vai matu kondicionieris;
 • matu maska;
 • nenoskalojams līdzeklis matiem kā eļļa vai krēms.

 • Šādus produktus var izvēlēties gan no profesionālās matu kosmētikas, gan arī no populāru zīmolu vai dabīgās matu kosmētikas klāsta.


  Matu kosmētika taukainiem matiem


  Taukainu matu kopšanai ir jāizvēlas produkti, kas ir speciāli izstrādāti šim matu tipam. Vislabāk, ja šo produktu sastāvā ir piparmētras, citrusaugļu, kumelītes, nātres, salvijas ekstrakts, tējas koka eļļa, kā arī cinks, proteīni, vitamīni, māls. Taukainu matu kopšanai piemērots ir arī sausais šampūns.


  Matu kosmētika sausiem matiem


  Sausiem, trausliem un blāviem matiem ir nepieciešama intensīva barošana un mitrināšana. Sausā matu tipa īpašniekiem ir ieteicama matu kosmētika, kas satur vitamīnu kompleksus, keratīnu, pantenolu, kā arī dažādus augu ekstraktus. Pēc matu mazgāšanas noteikti ir jālieto kondicionieris, kas atvieglos matu ieveidošanu un atjaunos normālu mitruma līmeni matos. Sausu matu kopšanai īpaši ieteicamas ir atjaunojošas matu maskas un matu eļļas.


  Matu kosmētika kombinētam matu tipam


  Viens no biežāk sastopamajiem matu tipiem ir taukainas matu saknes un sausi matu gali. Rūpējoties par šāda tipa matiem, ir nepieciešama rūpīga matu sakņu attīrīšana un matu galiņu atjaunošana. Tāpēc ieteicams izvēlēties tādu matu kosmētiku, kas satur jūraszāļu, nātres un citu augu ekstraktus. Matu galiem ieteicams izmantot atjaunojošas matu eļļas un dažādus matu līdzekļus, kas nav jānoskalo.


  Profesionālā matu kosmētika


  Profesionālā matu kosmētika nereti kļūst par pirmo izvēli, kad mati ir stipri bojāti, piemēram, pēc regulāras krāsošanas un matu ieveidošanas. Lai atjaunotu matus no saknēm līdz pat matu galiņiem, ieteicams izmantot tieši profesionālo matu kosmētiku, kas satur intensīvas iedarbības aktīvos komponentus, kas iekļūst dziļi matu struktūrā, atjaunojot to šūnu līmenī.


  Profesionālā matu kosmētika satur īpašas formulas un aktīvas sastāvdaļas, kas spēj risināt dažādas problēmas ar matiem. Profesionālā matu kosmētika spēj:


 • novērst matu lūšanu un šķelšanos;
 • nodrošināt matiem spīdumu un mirdzumu;
 • sniegt matiem elastību;
 • atjaunot pat stipri bojātus matus, kas rodas krāsošanas vai regulāras ieveidošanas rezultātā.

 • Profesionālā matu kosmētika spēj ievērojami uzlabot matu struktūru un pozitīvi mainīt matu vizuālo izskatu.


  Dabīgā kosmētika matiem


  Arī dabīgajai matu kosmētikai ir daudz piekritēju, jo tā sastāv no dabīgas izcelsmes sastāvdaļām un nesatur kaitīgās sintētiskās piedevas kā konservantus, aromatizētājus un citas sastāvdaļas, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Dabīgā matu kosmētika ir droša un efektīva, turklāt tā saudzīgi kopj matus un bieži vien ir piemērota izmantošanai katru dienu. Dabīgā kosmētika matiem ne tikai palīdz kopt matus, bet arī spēcināt tos, pateicoties līdzekļu sastāvā esošajiem vērtīgajiem augu ekstraktiem.


  Kosmētika matiem interneta veikalā Drogas


  Matu kosmētika plašā klāstā ir pieejama arī internetā – Drogas e-veikalā. Šeit atradīsi gan profesionālo matu kosmētiku, gan arī dabīgo matu kosmētiku, kā arī matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļus no populāriem zīmoliem. Interneta veikalā Drogas ir pieejama kosmētika matu attīrīšanai, atjaunošanai, barošanai, mitrināšanai un aizsardzībai – viss, kas nepieciešams, lai uzturētu skaistus, veselīgus un koptus matus ikdienā. Turklāt visi nepieciešamie līdzekļi matiem ir pieejami vienuviet – apskati mūsu plašo piedāvājumu un liec grozā savus iecienītākos matu kosmētikas līdzekļus un aksesuārus jau tūlīt!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Bojātiem matiem vislabāk izvēlēties matu kosmētiku, kas satur tādas sastāvdaļas kā kolagēns, vitamīnu un proteīnu komplekss, kā arī augu eļļas, piemēram, avokado eļļa un citas sastāvdaļas. Bieži bojātiem matiem izvēlas profesionālo matu kosmētiku, kas satur aktīvus komponentus, kas iekļūst dziļi matu struktūrā un atjauno to.

  Matiem ir nepieciešama attīrīšana, tāpēc regulāri ir jāizmanto šampūns, kas atbilst lietotāja matu tipam. Dziļākai galvas ādas attīrīšanai 1-2 reizes nedēļā izmanto matu skrubi vai pīlingu. Lai pabarotu vai mitrinātu matus pēc mazgāšanas, tiek izmantots matu balzams vai kondicionieris. Tāpat vismaz dažas reizes nedēļā jāizmanto matu maskas. Kā papildu kopšanas līdzekļi tiek izmantoti serumi, losjoni, eļļas, spreji matiem.

  Profesionālā matu kosmētika plašā klāstā ir pieejama arī interneta veikalā Drogas. E-veikalā var pasūtīt profesionālos šampūnus un kondicionierus, matu eļļas, matu atjaunošanas līdzekļus, kā arī profesionālos matu aksesuārus un ieveidošanas līdzekļus un citu profesionālo matu kosmētiku.