10.03.2023

Drogas e-veikals saņem apbalvojumu!

Mums ir iemesls lepoties, jo Latvijas interneta veikalu konkursā „Latvian eCommerce Awards 2022” Drogas e-veikals guvis uzvaru nominācijā „Preces mājai un personīgajai higiēnai”.

Pieaugošā interese par iepirkšanos internetā arī mūs mudina arvien attīstīt un pilnveidot sava e-veikala darbību. Saņemtais apbalvojums apliecina, ka mūsu klienti novērtē ērtu un patīkamu iepirkšanos, tāpēc sakām lielu “Paldies!” ikvienam, kas iepērkas www.drogas.lv!

Aptaujā piedalījās vairāk nekā tūkstoš respondentu, kuri pēdējo sešu mēnešu laikā bija veikuši vismaz vienu pirkumu internetā. Kopumā pētījumā tika iekļauti vairāk nekā 500 e-veikali. Izpēti veica starptautisks pētniecības uzņēmums „Kantar TNS”.

Konkursu “Latvian eCommerce Awards” organizēja digitālā mārketinga aģentūra “iMarketings.lv”. Konkursa mērķis ir veicināt e-komercijas attīstību Latvijā un izcelt labākos interneta veikalus, kas kalpo par piemēru un paraugu industrijai, iedvesmojot pārējos spēlētājus un iepriecinot pircējus ar lielisku iepirkšanās pieredzi.

14.10.2022

Drogas – 15. mīlētākais zīmols Latvijā!

Ir lieliska sajūta saņemt vēl vienu novērtējumu mūsu ikdienas darbam:

 

Drogas atzīts par 15. mīlētāko zīmolu Latvijā!

 

Šis augstais novērtējums atspoguļo mūsu teicamo klientu apkalpošanas kultūru un sniedz pārliecību, ka mūsu ieguldītais darbs ir liela vērtība. Vienmēr uzsveram, ka komandā ir spēks, tāpēc liels lepnums par mūsu darbiniekiem, kuri ar savu ikdienas darbu spēj izraisīt klientu smaidu un vēlmi atgriezties pie mums.

Mīlētākie zīmoli Latvijā tiek noteikti jau 18 gadus; izpēti veic tirgus izpētes uzņēmums RAIT, izmantojot 30 pasaules valstīs pielietoto BrandCapitalTM metodoloģiju ar akcentu uz klienta pārliecību, atbildot uz jautājumu “nākamreiz iegādājoties produktu šajā kategorijā, noteikti izvēlēšos šo zīmolu, un tas ir viens no maniem iecienītākajiem zīmoliem”.

23.03.2021

Drogas veicinās sieviešu pašapziņu kampaņā “Tev piestāv pārliecība!”

Trešā daļa jeb 33.4% aptaujāto Latvijas sieviešu atzīst, ka Covid-19 pandēmija ir likusi kristies viņu pašapziņai – konstatēts AS Drogas veiktajā aptaujā*. Kopumā 66.2% sieviešu savu personīgo pašapziņu vērtē kā vidēju līdz ļoti zemu, bet mazākums jeb 33.8% – kā ļoti augstu vai drīzāk augstu. Lai veicinātu Latvijas sieviešu emocionālo veselību un pašvērtējumu, no 22. marta līdz aprīļa vidum Drogas rīko kampaņu “Tev piestāv pārliecība!”.

Aptaujā konstatētais sieviešu pašapziņas līmenis liecina, ka to nepieciešams stimulēt un paaugstināt, lai uzlabotu sabiedrības kopējo noskaņojumu un emocionālās labsajūtas līmeni. Tādēļ Drogas kampaņas “Tev piestāv pārliecība!” aktivitātes iedvesmos sievietes vairāk mīlēt un cienīt sevi, kā arī izvirzīt jaunus mērķus un tos sasniegt. Kampaņas saturu veidos iedvesmojošas aktivitātes un Spotify podkāstu sarunas ar spēcīgām personībām par dažādām pašapziņas šķautnēm – gan ģimenē un karjerā, gan ķermenī un domāšanā. Martā un aprīlī kampaņas ietvaros Drogas klientes tiks priecētas arī klātienē – veikalos, bet sadarbībā ar “Dove” notiks emocionālās labsajūtas tēmai veltītas tiešsaistes lekcijas.

Uz nepieciešamību celt sieviešu pašapziņu norāda arī tas, ka lielākā daļa Drogas aptaujas dalībnieču atzīst, ka dažkārt vai vienmēr baidās citiem brīvi izteikt savu viedokli (71.3%) un dažkārt vai bieži novilcina savu plānu realizāciju, baidoties, ko par viņām domās citi (83.6%).

Proporcionāli lielākā daļa aptaujāto norāda, ka vispārliecinātāk par sevi jūtas ģimenē (37.8%), bet darba joma šajā drošības skalā ir ceturtajā vietā – 9% vispārliecinātāk jūtas darbā. Savukārt, atbildot uz jautājumu “Kas visvairāk spēj paaugstināt tavu pašapziņu?”, sievietēm svarīgākie ir tieši sasniegumi darbā vai mācībās, otrajā vietā – labas attiecības ģimenē, bet trešajā – jaunu mērķu izvirzīšana un sasniegšana.

“Latvijas sievietes ir īstas varones – to lieliski redzam šajā Covid-19 periodā, kad jāstrādā no mājām un vienlaikus jākļūst par savu bērnu mājskolotājām, tiekot galā ar gūzmu pienākumu un emocionālo spriedzi. Tādēļ jo īpaši vēlamies dot savu ieguldījumu sieviešu pašapziņas celšanā, sniedzot viņām padomus, kā strādāt ar sevi, iedvesmu un atgādinot: Tev piestāv pārliecība!” stāsta AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

Ar šo kampaņu tiek sākts Drogas ilgtermiņa projekts sieviešu pašapziņas celšanai. Visa gada garumā Drogas pievērsīs īpašu izmanību sieviešu emocionālās labbūtības stiprināšanai, piedāvājot dažādas izglītojošas lekcijas, sarunas, iedvesmas avotus un, līdz ko epidemioloģiskā situācija ļaus, arī tikšanās klātienes pasākumos.

*Aptauja Drogas sociālajos tīklos norisinājās no 2021. gada 1. līdz 14. martam, un tajā piedalījās 1060 respondentes – dažāda vecuma sievietes no visas Latvijas.

08.02.2021

10 000 ar vienu “šāvienu”

Kāda ir veiksmīgākā recepte, lai laimētu Drogas Ziemassvētku loterijā? Piereģistrēt izlozei vienu čeku, nodefinēt sev, kuru no balvām visvairāk vēlies laimēt, palaist gaisā vēlēšanos, tai nepieķeroties, un pat aizmirst…, līdz atnāk e-pasts ar ziņu, ka vinnests ir tavs! Tieši tā pie Drogas loterijas galvenās balvas – 10 000 eiro – šogad tika Irina.

“Nebiju plānojusi piedalīties loterijā, tas sanāca gandrīz nejauši! Pēc pirkuma Drogas veikalā man bija paņēmies līdzi čeks. Atcerējos, ka ir tāda loterija, jo pirms dažiem gadiem jau biju piedalījusies. Domāju: ja ir čeks, kāpēc nepamēģināt?! Cerēju tieši uz lielo balvu, jo mazās, produktu, balviņas mani neinteresēja,” atceras Irina.

Tas bija vienīgais čeks, kuru sieviete piereģistrēja loterijai, un par to aizmirsa. Kad Irina saņēma e-pasta vēstuli par grandiozo laimestu, viņa tam nepievērsa uzmanību: “Biju aizdomīga. Pavirši lasot, likās, ka tas ir kāds spams vai reklāma. Tad prātā uzausa doma par loteriju, un nolēmu vēlreiz kārtīgi izlasīt vēstuli. Tā es lasīju vienreiz, otrreiz…, līdz sapratu, ka laikam tiešām esmu laimējusi. Ka tas nav joks.”

Tā pa īstam Irina laimestam noticēja pēc tam, kad piezvanīja uz e-pastā norādīto numuru un saņēma apstiprinājumu. Tad arī varēja ļauties priekam un emocijām. “Nākamā doma bija: kur ir mans čeks? Vai tas ir saglabājies? Bet viss kārtībā – tas bija drošā vietā,” stāsta Irina.

Pagaidām viņa daudz par to citiem nestāsta – par laimestu zina tikai tuvākie. “Viņi zina, ka man dzīvē daudz nācies zaudēt, arī materiālajā ziņā. Tagad šķiet, ka Dieviņš ir iedevis atpakaļ.”

Irinai ir daudz vaļasprieku, tostarp ceļošana un fotografēšana. Kad beigsies pandēmija, viņa plāno ieguldīt laimēto naudu tieši hobijos.

“Piedalieties loterijās! Bieži cilvēki sūdzas Dieviņam: kāpēc Tu man nedod to vai šito? Bet Dievs atbild: nopērc taču loterijas biļeti! Tieši tā arī ir!” par laimestu priecājas Irina.

Drogas akcijas “Tev piestāv svētki!” loterija norisinājās no 2020. gada 30. novembra līdz 2021. gada 3.janvārim. Izlozē tika noskaidrots 1001 laimētājs, kas saņēma šāda balvas:
• Galveno naudas balvu – 10 000 €
• 500 L’Oreal Paris produktu komplektus
• 500 Schwarzkopf produktu komplektus

25.01.2021

Atsauksmju konkurss noslēdzies!

No 2021. gada 04. janvāra līdz 2021. gada 24. janvārim atstājot atsauksmi un novērtējot GARNIER Olia, Color Naturals vai Color Sensation matu krāsas, bija iespēja piedalīties konkursā un laimēt matu kopšanas produktus visam 2021. gadam!

Esam pēc nejaušības principa izlozējuši trīs atsauksmju autorus: eli*****ele@inbox.lv; lau*****ane@gmail.com; sun*****994@gmail.com. Ar uzvarētājām par balvas saņemšanu sazināsimies rakstot uz e-pastu!

Paldies visiem, kas piedalījās! Apsveicam uzvarētājus!

11.01.2021

AS Drogas Latvijas lielāko uzņēmumu TOPā

Klajā nācis ikgadējais laikraksta Dienas Bizness TOP 500+, kurā apkopoti dati par 1000 Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, ņemot vērā neto apgrozījumu 2019. gadā.

AS Drogas ik gadu atrodas topa labāko vidū, un arī 2019. gada rezultāti nav izņēmums. Gada laikā pakāpjoties par 11 vietām, AS Drogas ieņem 85. vietu Lielāko uzņēmumu topā. Savukārt Lielāko darba devēju kategorijā, kurā uzņēmumi sarindoti pēc darbinieku skaita, AS Drogas ir 35. vietā.

Analizējot Latvijas uzņēmumu EBITDA rādītājus (uzņēmuma peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas), AS Drogas ierindojas 47. pozīcijā - par vienu vietu augstāk nekā gadu iepriekš.

07.01.2021

Prieks būt starp Latvijas vērtīgākajiem uzņēmumiem!

Drogas Latvija kārtējo reizi atzīts par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem valstī. 2020. gada Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101 ieņemam 30. vietu ar gada kāpumu par trīs pozīcijām.

Paldies ekspertiem par novērtējumu, kolēģiem par ieguldījumu un klientiem par uzticību! Ar jaunu iedvesmu veram vaļā nākamā gada lappusi, lai arī turpmāk rūpētos par izaugsmi - gan mūsu pašu, gan sabiedrības. Virzīsimies uz priekšu, plānojot jaunas darbavietas un investīcijas, nodrošinot jaunākos, aktuālākos produktus un ievērojot ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības principus.

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101 jau 15. gadu rīko korporatīvo finanšu uzņēmums "Prudentia" un birža Nasdaq Riga. Šīs iniciatīvas mērķis ir rosināt sabiedrībā diskusijas par uzņēmumu vērtību un to ietekmējošiem faktoriem, nostiprināt izpratni par uzņēmumu vērtību kā nozīmīgu atskaites punktu tālākai attīstībai.

09.11.2020

Drogas aicina smaidīt kampaņā “Smile Inside Out!”

No 2020. gada 19. oktobra līdz 8. novembrim Drogas rīkoja kampaņu “Smile Inside Out!” (“Dzīvo ar smaidu!”, lai aicinātu no sirds smaidīt gan savus klientus, gan darbiniekus.

Patiess smaids sākas ar iekšējo labsajūtu un veselīgu pārliecību par sevi. Tādēļ kampaņas galvenais mērķis bija aicināt ikvienu sakārtot sevi gan emocionāli, gan fiziski, lai mūsu iekšējais “es” smaidītu patiesi un no sirds. Lai pozitīvais iekšējais stāvoklis starotu uz āru, izpaužoties smaidā, un priecētu apkārtējos.

Kampaņa ilga trīs nedēļas, un katrā no tām tika aktualizēta viena tēma: pirmajā nedēļā – pozitīvas domāšanas spēks, otrajā nedēļā – kustība un fiziskā labsajūta, trešajā nedēļā – mīlestība pret sevi un citiem.

Kampaņas galvenās aktivitātes norisinājās Drogas sociālajos tīklos, kur tika publicēti gan iedvesmojoši posti, gan podkāsti-intervijas par emocionālās un fiziskās labsajūtas tēmām – savos stāstos un padomos dalījās vairākas Latvijā pazīstamas viedokļu līderes: karjeras un dzīves skolotāja Kristīne Džigure, fitnesa un veselības trenere Nika Linde, uzņēmēja un māmiņa Linda Ķuze.

Kampaņas ietvaros Drogas ziedoja produktus gan bērnu, gan pieaugušo sociālajam atbalstam un veselībai – kopā ar brīvprātīgajiem Drogas darbiniekiem sagatavojām un nogādājām dāvanas izglītības konference “Skolotājs ir Personība” dalībniekiem, Stomatoloģijas institūta šķeltņu centra mazajiem pacientiem, kā arī 15 māmiņām, kuras audzina smagi slimus bērnus.

Patīkams pārsteigums pircējiem bija kartītes ar iedvesmojošiem citātiem, kuras klientiem tika izsniegtas pie kases līdz ar pirkuma čeku. Savukārt Drogas čekus kampaņas periodā rotāja īpašs iedvesmas citāts:

Apstājies, ieelpo un uzsmaidi sev!
Šodien ir lieliska diena!

08.10.2020

Drogas ierindojas 13.vietā Mīlētāko zīmolu topā

Ir lieliski saņemt novērtējumu mūsu darbam – Drogas kļuvis par 13. mīlētāko zīmolu Latvijā, gada laikā pakāpjoties topā par 2 vietām.

Mīlētāko zīmolu topa 15 gadu pastāvēšanas vēsturē šis ir augstākais Drogas saņemtais novērtējums.

Turklāt jau otro gadu pēc kārtas Drogas ir pārliecinošs topa līderis un mīlētākais zīmols starp speciality retail jeb specializētās mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā.

Mīlētāko zīmolu topā mīlestības kopējo indeksu veido rādītāji 4 kategorijās – izdevīgums, unikalitāte, cilvēcīgums un kvalitāte.

Paldies mūsu darbiniekiem par ieguldīto darbu un katru smaidu, kas ļauj vairot mūsu klientu mīlestību pat šajā izaicinošajā laikā. Paldies mūsu lieliskajiem klientiem par atzinību!

13.07.2020

Drogas personālvadības projektam 1.vieta “A.S. Watson Group” konkursā

AS Drogas personālvadības projekts “Jūs esat mūsu dimanti”, kurā pērn visa gada garumā darba jubilejās tika godināti Drogas lojālie darbinieki, ieguvis 1. vietu investora “A.S. Watson Group” Eiropas uzņēmumu konkurencē.

Ikgadējā samitā “A. S. Watson Group People Summit”, kas šogad norisinājās tiešsaistē, satikās vairāk nekā 300 personāla vadības profesionāļi no visas Eiropas, lai pārrunātu personālvadības aktualitātes un risinājumus sarežģītajā Covdi-19 periodā. Tāpat konferencē tika apbalvoti 2019.gada labākie personālvadības projekti 5 kategorijās: “Attract”, “Grow”, “Value”, “Energise” un “Connection”. Drogas Latvija darbinieku lojalitātes projekts ieguva galveno balvu kategorijā “Value”. Tā ir jau 7. Drogas uzvara šajā konkursā.

Patīkams pārsteigums Drogas komandai bija konkursa apbalvošanas ceremonija, kurā intriga tika saglabāta līdz pēdējam mirklim. Organizatori uzņēmumiem iepriekš bija nosūtījuši balvu kastes un konfeti, kurus personāla nodaļu komandas tiešsaistē izšāva vienlaikus 20 Eiropas valstīs. Ja konfeti bija zelta krāsā, tas nozīmēja uzvaru, kas patiesi saviļņoja mūsu komandu.

Zelta godalgu ieguvušajā projektā “Jūs esat mūsu dimanti” īpašos pasākumos tika godināti visi Drogas darbinieki, kuri pērn svinēja 5, 10, 15 un 20 gadu darba jubilejas. Lai uzsvērtu darbinieku lielo vērtību, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs katram pasniedza simbolisku, personalizētu balvu dimanta formā. Kolēģi pie kopīga pusdienu galda dalījās savos stāstos par darbu Drogas. Tika nolasītas katram jubilāram adresētas vēstules ar apsveikumiem no tuvākajiem kolēģiem, notika aizraujošas meistarklases, kurās katrs varēja izgatavot savu īpašo lūpu krāsu. Paldies Drogas lojālajiem kolēģiem, kuriem par godu tapa šis projekts!

06.05.2020

AS Drogas ziedo roku higiēnas līdzekļus Latvijas pansionātiem

Sniedzot atbalstu Covid-19 izplatības ierobežošanā, AS Drogas dāvina roku dezinfekcijas, mazgāšanas un kopšanas līdzekļus 80 Latvijas pansionātiem un sociālās aprūpes centriem. Produkti, kas patlaban ir tik ļoti nepieciešami šo iestāžu ikdienas darbā, paredzēti pansionātu darbinieku vajadzībām, netieši sargājot no inficēšanās arī galvenās riska grupas pārstāvjus – pansionātu iemītniekus.

Roku mazgāšana un dezinfekcija ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā cīnīties pret Covid-19 izplatību, tādēļ Drogas sagatavojis 80 kastes ar produktu komplektiem, kas šonedēļ tiks piegādāti pansionātiem un ilgstošas sociālās aprūpes centriem visā Latvijā. Katrā ziedojuma komplektā ir roku dezinfekcijas līdzekļi, šķidrās ziepes, vienreiz lietojamie roku dvieļi un roku krēmi sausas, noslogotas ādas kopšanai.

“Kā liecina pasaules pieredze, saslimšana ar Covid-19 vissmagāk noris tieši gados veciem cilvēkiem. Patlaban apmeklētāji pansionātos netiek ielaisti, taču vīrusu tajos var ienest darbinieki. Nodrošinot viņus ar nepieciešamajiem roku higiēnas līdzekļiem, vēlamies parūpēties par cilvēkiem, kuru ikdienas darbs ir rūpēties par citiem, un vienlaikus sargāt no inficēšanās vecos ļaudis,” norāda AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

Lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, aizsardzības pasākumi ieviesti arī visos Drogas veikalos. Darbiniekiem nodrošināti speciāli sejas vairogi; kases zona norobežota ar aizsargstikliem; veikalos izvietoti klientiem brīvi pieejami dezinfekcijas līdzekļi; vairākas reizes dienā tiek dezinficētas virsmas, ar kurām notiek biežākā saskare; no kosmētikas produktu plauktiem izņemti testeri; par drošības pasākumu ievērošanu klientiem atgādina grīdas uzlīmes, plakāti, video un audio džingli.

Savukārt Drogas sociālās atbildības projekta “Mazgā rokas pareizi!” mājaslapā www.mazgarokas.lv pieejami dažādi informatīvie, krāsojamie, video u.c. materiāli latviešu un krievu valodā, kas šajā periodā būs īpaši noderīgi izglītojošam darbam ģimenēs, mācību un medicīnas iestādēs.

19.03.2020

AS Drogas aicina klientus būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, AS Drogas aicina pircējus ievērot drošības pasākumus, tādējādi sargājot gan sevi, gan veikalu personālu, gan sabiedrību kopumā. Tāpat iedzīvotājiem ieteicams veikalu apmeklējumus veikt plānoti, izvēloties tam stundas, kad veikalos ir mazāk cilvēku.

No 2020. gada marta Drogas veikalos ieviesta virkne drošības pasākumu, kas attiecas gan uz veikalu apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Pircējus aicinām:

• Neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu, ja pēdējo 14 dienu laikā esat atgriezies no ārvalstu ceļojumiem vai esat bijis tiešā kontaktā ar Covid-19 slimnieku;
• Iepērkoties ievērot 2 m distanci;
• Bez vajadzības neaptaustīt produktus, ņemt rokā tikai to, ko plānojat iegādāties;
• Censties apmeklēt veikalus stundās, kad iepērkas mazāk cilvēku;
• Iespēju robežās apmaksai izmantot maksājumu kartes;
• Regulāri un pareizi mazgāt rokas – ar 8 pareizas roku mazgāšanas soļiem aicinām iepazīties Drogas sociālās atbildības projekta “Mazgā rokas pareizi!” mājaslapā www.mazgarokas.lv

Klientu drošībai visos Drogas veikalos ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi, lai uz vietas veikalā ikvienam būtu iespēja parūpēties par savu roku higiēnu. Drošības nolūkos no Drogas veikalu kosmētikas plauktiem ir izņemti visi testeri.

Ar dezinfekcijas līdzekļiem vairākas reizes dienā tiek apstrādāti Drogas veikalu iepirkumu groziņi, kases virsmas, termināļi un naudas trauki. Darbinieki strādā aizsargcimdos, regulāri dezinficē rokas, un viņiem ir nodrošināti imunitāti stiprinoši produkti – medus, ingvers, citroni un tējas.

“Jau tagad novērojam, ka pircēji mūsu veikalos arvien biežāk norēķinus veic ar maksājumu kartēm. Vairums klientu ir saprotoši un atbildīgi, ievērojot drošības pasākumus, par ko esam viņiem ļoti pateicīgi, jo šajā situācijā katra cilvēka individuālajai atbildībai ir ārkārtīgi liela nozīme. Aicinām iedzīvotājus saglabāt mieru, rūpīgi plānot savus pirkumus ilgāku laiku uz priekšu, kā arī izmantot iespēju iepirkties e-veikalā drogas.lv,” uzsver AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

12.03.2020

Sieviešu dienas rallijs 2020 kopā ar Drogas!

Jautrais un pozitīvu emociju pārpilnais Sieviešu dienas rallijs 2020 šogad norisinājās sadarbībā ar Drogas.

Svinot Sieviešu dienu, dāmu ekipāžas 7. martā sacentās gan ātrumā, gan erudīcijā, izbraucot maršrutu pa Zemgales skaistākajām vietām, izpildot visdažādākos uzdevumus un noslēgumā satiekoties uz balli un balvu pasniegšanu tirdzniecības centrā “Riga Plaza”.

Rallija ekipāžām bija jātiek galā arī ar Drogas uzdevumiem un jāatbild uz āķīgiem jautājumiem, piemēram, par to, kā sauc puķi, kas agrāk rotāja Drogas logo, kā sievietes pirms 20 gadiem Drogas veikalos mēdza saplēst zeķubikses un kuras ir Drogas jaunā koncepta veikalu interjera pamatkrāsas. Lai iegūtu vairāk punktu rallijā, dalībniecēm bija jānofilmē sava interpretācija par Drogas deju un jānofotografē sava komanda auto atpakaļskata spogulī tā, lai foto izskatītos gluži kā Drogas reklāmas akcijas plakāts.

Turklāt rallija dalībniecēm bija jāpaspēj paviesoties Dobeles veikalā Drogas, kur speciāli izveidotajā kontrolpunktā dāmas pārsteidza rozā flamingo statujas.

Pasākuma noslēgumā Drogas Simpātiju balvu par veiksmīgāko un radošāko video uzdevuma izpildījumu saņēma ekipāža "Dullās Paulīnes".

Tā Sieviešu dienas rallijs arī mums kļuva par aizraujošāko ātrumu piedzīvojumu šogad. Uz tikšanos nākamajos rallijos!

05.03.2020

AS Drogas 15. vieta Labāko darba devēju topā

Ar prieku paziņojam, ka Drogas ir ieguvis 15. vietu Labāko darba devēju topā 2019!

Tādējādi gada laikā topā esam pakāpušies par 14 vietām, par ko īpaši pateicamies saviem mīļajiem kolēģiem un klientiem, kuru viedoklis un novērtējums ik gadu veido topa rezultātus.

Latvijas labāko un iekārotāko darba devēju topu jau devīto gadu organizē CV-Online Latvia, interneta aptaujā apkopojot darba ņēmēju balsojumu dažādās kategorijās. Lai noteiktu pērnā gada TOP darba devējus, laika posmā no 2019. gada 2. decembra līdz 2020. gada 26. janvārim tika aptaujāti 11 369 respondenti, kas padara šo topu par uzticamu informācijas avotu darba tirgus dalībniekiem.

20.02.2020

Drogas piedalās jauniešu festivālā “HyperTown”

Drogas pirmo reizi piedalījās urbānās kultūras festivālā “HyperTown”, kas 2020. gada 15.-16. februārī norisinājās Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā. Drogas krāšņā un dažādiem piedāvājumiem bagātā Beauty zona bija īsta skaistuma sala, kurā labprāt atpūtās gan jaunieši, gan viņu vecāki.

Drogas Beauty zonas viesi tika lutināti ar bezmaksas grimu un matu ieveidošanu, speciālistu konsultācijām, iespēju satikt influencerus un ieklausīties viņu viedoklī par dažādiem Drogas pieejamajiem produktiem, izbaudīt sejas masku procedūras, uzjaukt sev zobu pastu ar mīļāko garšu un aromātu, klausīties lekcijas par pareizu mutes higiēnu, izrotāt sevi ar hennas zīmējumiem, nolakot nagus, noskrubēt lūpas, pagatavot smūtiju, minot divriteņa pedāļus, piedalīties konkursos un laimēt balvas, saņemt dažādu produktu paraudziņus. Tieši tik daudzveidīga bija mūsu skaistuma zonas programma, kurā īpaši jautru un jauneklīgu gaisotni radīja pasākuma vadītāja Māra Sleja un DJ Jāns Grabovskis.

Patiess prieks par jauniešu lielo interesi – visu pasākuma laiku apmeklētāji veidoja rindas pie grima meistaru, matu ieveidošanas un citiem stendiem, lūpas gribēja krāsot ne vien meitenes, bet arī puiši, bet lielākais pārsteigums bija par to, ka tieši vīriešu kārtas pārstāvji ļoti aktīvi izmatoja iespēju uzlikt sejas maskas.

Kopumā šogad “HyperTown” apmeklēja 10 000 cilvēku, kuriem Drogas sniedza tūkstošiem pozitīvu emociju!

10.01.2020

Kad piepildās sapnis par sarkanu auto

Drogas 2019. gada Ziemassvētku loterijas galveno balvu – automašīnu VW Polo – laimējusi Ārija Bērtule no Rīgas. Kādas bija viņas pirmās emocijas, uzzinot par laimestu, un kas ir viņas veiksmes atslēga?

“Kāds auto? Neko neesmu pirkusi – neko nezinu!” tā Ārija atbildēja savam draugam, kurš viņas e-pasta adresi bija pamanījis loterijas laimētāju sarakstā un piezvanīja viņai, lai par to paziņotu.

Ārija bija pavisam aizmirsusi par loterijā iesniegto čeku un nesekoja līdzi rezultātiem. Tieši tādēļ viņas prieks un pārsteigums bija neizsakāms. “Loterijai piereģistrēju tikai vienu čeku – par matu krāsu, kuru parasti iegādājos sev reizi mēnesī, jo matus krāsoju mājās. Loterijās piedalos tikai, pērkot lietas, kas man patiešām nepieciešamas. Par laimi čeku biju saglabājusi, jo piedalos arī VID čeku loterijā. Kad to atradu, pulss un asinsspiediens uzleca pašos augstumos! Un sajūta: tas nevar būt!” atceras Ārija, piebilstot, ka nekad iepriekš viņai nav veicies loterijās, ja neskaita 100 latus, kurus pirms 20 gadiem laimējusi, pērkot kafiju.

Sarkana mašīna ir sens Ārijas sapnis. “Paldies Drogām! Šis auto man tik ļoti piestāv! Pirms 10 gadiem ļoti mērķtiecīgi piedalījos kādā loterijā, lai laimētu sarkanu auto. Toreiz nepaveicās. Nu re, pagāja vairāki gadi, līdz es dabūju citu sarkanu mašīnu! Esmu neizsakāmi priecīga!” saka Ārija.

“Kad saņēmu ziņu par laimestu, vairākas dienas nogaidīju, pirms devos uz salonu to saņemt. Tas, lai pierimstas emocijas, jo citādi es nevarētu pabraukt. Auto saņēmu piektdienā, un pirmais brauciens bija sestdien pie draugiem uz Jelgavu, kur kārtīgi aplaistījām laimestu ar šampanieti,” atceras Ārija. Viņai pirmo reizi ir jauna, nevis lietota automašīna: “Tā ir pilnīgi cita sajūta. Varu izbaudīt jauna auto smaržu!”

Ārijai svētdienās patīk skatīties “Superbingo” un priecāties par citu laimestiem un emocijām: “Mani tiešām priecē citu veiksme. Nekad nevajag būt skaudīgiem, tad laime atnāks arī pie jums!”

 

17.12.2019

Drogas.lv – 2019.gada labākais e-veikals skaistumkopšanas kategorijā!

Drogas.lv atzīts par 2019.gada labāko interneta veikalu skaistumkopšanas kategorijā konkursā Latvian Ecommerce Award 2019.

Par to izsakām lielu pateicību saviem klientiem, jo tieši viņu pieredze un viedoklis tika ņemts vērā iMarketings.lv un Kantar pētījumā, kurā Latvijas e-veikali tika vērtēti pēc 23 kritērijiem, tostarp piegādes laika, drošības, reputācijas, preces atgriešanas iespējām, klientu apkalpošanas.

Interneta veikali tika vērtēti desmit kategorijās: skaistumkopšana, elektronika, grāmatas, kontaktlēcas un brilles, pārtika, sadzīves tehnika, smaržas, apģērbi un apavi, auto un moto rezerves daļas, bērnu preces. Attiecīgi par Latvijas iedzīvotāju iecienītākajiem interneta veikaliem šogad atzīti: Drogas.lv, Rdveikals.lv, JanisRoze.lv, lensor.eu, Barbora.lv, Douglas.lv, Weekendshoes.lv un 220.lv

Pētījumā piedalījās vairāk nekā 1000 respondentu vecumā no 16 līdz 74 gadiem, kuri pēdējo sešu mēnešu laikā bija veikuši vismaz vienu pirkumu internetā.

11.12.2019

Noteikti labākie veikali Drogas Latvijā un Lietuvā!

Par labāko veikalu Drogas Latvijā šogad atzīts veikals Siguldā, Vidzemes šosejā 16, bet Lietuvā šo titulu ieguvis veikals Pluņģē, Senamiescio 7.

Balvā par izcilo darbu abu veikalu vadītājas saņems braucienu uz Guandžou pilsētu Ķīnā, kur piedalīsies AS Drogas mātes uzņēmuma A.S. Watson Group grandiozajā Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijā kopā ar šīs mazumtirdzniecības grupas kolēģiem no visas pasaules.

Labāko Latvijas Drogas veikalu Top trijniekā šogad iekļuva arī Drogas veikals Cēsīs, Raiņa ielā 26/28, un Rīgā, Biķernieku ielā 143.

AS Drogas iekšējā konkursā, kas norisinājās jau ceturto reizi, sīvā konkurencē 2019.gada garumā sacentās visi Latvijas un Lietuvas Drogas mazumtirdzniecības tīkla veikalu kolektīvi. Lai iekļūtu finālā, veikaliem bija jāuzrāda izcili darbības rādītāji dažādos aspektos – sākot ar ikdienišķu kārtības ievērošanu un beidzot ar augstiem pārdošanas, klientu apkalpošanas rezultātiem un ļoti labām atsauksmēm no veikala klientiem.

Veikalu-finālistu komandas konkursa noslēgumā saņēma izaicinošus papildu uzdevumus, kuros bija jāpierāda spēja saliedēt spēkus, čakli piedaloties dažādās uzņēmuma iekšējās komunikācijas un sociālās atbildības aktivitātēs, kā arī jāsagatavo prezentācija par tēmu “Kāpēc esam labākais veikals?”, kas pārliecinoši jāprezentē milzīgas kolēģu auditorijas priekšā.

2019.gada labākā veikala Drogas Latvijā vadītāja Evija Nabaža: “To var paveikt tikai visa komanda kopā, tādēļ liels paldies maniem kolēģiem par lielisko darbu un atbalstu! Biju ļoti pārsteigta par uzvaru. Līdz pat asarām, dzirdot savu vārdu! Jo mūsu mērķis bija piedalīties, būt aktīviem, nevis uzvarēt. Prieks, ka izturējām līdz galam un nenolaidām rokas – īpaši konkursa finālā, kad vairāki darbinieki slimoja. Tad tiešām izjutām, ka esam “viens par visiem, visi par vienu” un varam gāzt kalnus.”

Brauciens uz Ķīnu 2020. gada martā sakritīs ar Evijas 10 gadu darba jubileju Drogas veikalā Siguldā, kur pēdējos divus gadus viņa ieņem veikala vadītājas amatu. Tas būs Evijas pirmais lidojums un tāpat kā Lietuvas labākā Drogas veikala vadītājai Laurai Grigalauskienei – tālākais ceļojums dzīvē. Arī Laura ir ilggadēja uzņēmuma darbiniece – Drogas veikals Pluņģē ir viņas pirmā un vienīgā darbavieta kopš 2011. gada.

Par AS Drogas mātes uzņēmuma A.S. Watson Group 2019.gada Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijas vietu šogad izvēlēta Ķīnas pilsēta Guandžou, jo tieši tur 1820.gadā tika dibināta aptieka “The Canton Dispensary”, kas vēlāk pārtapa uzņēmumā A.S. Watson Group.

11.10.2019

Drogas - 15. vieta Mīlētāko zīmolu topā!

Drogas kļuvis par 15. mīlētāko zīmolu Latvijā, gada laikā pakāpjoties topā par 19 vietām.

Šogad mīlestības kopējo indeksu veidoja rādītāji 4 kategorijās – Izdevīgums, Unikalitāte, Cilvēcīgums un Kvalitāte. Drogas augstāko rādītāju sasniedzis tieši kategorijā Izdevīgums, ierindojoties 6.vietā. Savukārt savā nozarē esam 1.vietā cenas un kvalitātes attiecību novērtējumā. Tas patiesi motivē tiekties arvien augstāk, arī turpmāk veltot lielu uzmanību mūsu klientu komfortam, ņemot vērā pircēju vēlmes un ierosinājumus, rūpējoties par izdevīgiem atlaižu piedāvājumiem, rekonstruējot veikalus un ietērpjot tos jaunajā konceptā, ieviešot sortimentā aktuālākos un modernākos produktus.

Paldies, mīļie klienti!

03.09.2019

Skaistuma pārvērtības kopā ar Drogas!

Šovasar AS Drogas sadarbībā ar portālu Tvnet.lv realizēja projektu Skaistais spēks, kurā četrām vīrišķīgās profesijās strādājošām dāmām bija iespēja izrauties no ikdienas rutīnas un piedzīvot iedvesmojošas skaistuma pārvērtības ar veikalos Drogas pieejamajiem produktiem.

Četras stipras un spilgtas personības – durvju krāsotāja Ilze, lauku saimniecības īpašniece Īrisa, mehatronikas studente, metālapstrādes entuziaste Laura un sporta skolotāja, florboliste Baiba – kļuva par mūsu projekta galvenajām varonēm.

Dāmām tika sagādāti īsti skaistuma svētki: veikta matu krāsošana, griešana un ieveidošana, ādas diagnostika, konsultācijas par ādas un matu kopšanu, kā arī uzklāts žilbinošs grims. Mērķis – palutināt projekta varones, parādīt un iemācīt viņām, cik viegli ir atmodināt sevī sievišķību, izmantojot vien dažus no veikalos Drogas pieejamajiem produktiem.

Dāmu dzīvesstāsti, kā arī skaistuma pārvērtību process un rezultāts tika atspoguļots četrās publikācijās portālā Tvnet.lv.

Visas dalībnieces izteica lielu pateicību projekta organizatoriem. Lauksaimniece Īrisa, kura pārvērtībās ieguva pirmās lēdijas cienīgu tēlu un pašapziņu, saka: “Novēlu katrai sievietei izrauties no ikdienas steigas un palutināt sevi, lai atkal sajustos kā sieviete. Mēs esam pelnījušas būt skaistas un laimīgas, ne tikai sev, bet arī tuviniekiem un līdzcilvēkiem, lai vairotu pasaulē mīlestību.”

Rakstus lasiet šeit:

http://bit.ly/ilzesparvertibas http://bit.ly/irisasparvertibas http://bit.ly/laurasparvertibas http://bit.ly/baibasparvertibas
26.03.2019

Durvis vēris 15 000. A.S. Watson Group veikals

AS Drogas mātes uzņēmuma – pasaulē visstraujāk augošā veselības un skaistumkopšanas preču mazumtirgotāja A.S. Watson Group – veikalu skaits sasniedzis 15 000!

15 000. veikals, kas kļuvis par nozīmīgu uzņēmuma atskaites punktu, durvis vēris 26.martā Malaizijas galvaspilsētas Kualalumpuras tirdzniecības centrā Central i-City. Jaunākie tehnoloģiju risinājumi iepirkšanos tajā padara par izklaidi, piemēram, StyleMe, AR (Augmented Reality) tehnoloģijas iepazīstina ar jaunākajiem produktiem jautrā un pircējus iesaistošā veidā, savukārt ar Watson’s Hi Mirror ādas testēšanas ierīci ikviens veikala apmeklētājs var pārbaudīt savu ādas stāvokli.

Pēdējo četru gadu laikā A.S. Watson Group paplašinās ar rekordlielu ātrumu: ik pēc septiņām stundām tiek atvērts viens jauns veikals kādā no 25 Āzijas vai Eiropas valstīm

 

 

29.01.2019

Paziņojam iekšējā vlogera projekta uzvarētāju

Noskaidrota Drogas iekšējā vlogera projekta uzvarētāja.

2018.gada laikā uzņēmumā notika ļoti interesants projekts - Drogas iekšējais vlogeris. Piedalīties varēja visi AS Drogas darbinieki ar iespēju izmēģināt jaunus, interesantus produktus, kuri pieejami mūsu veikalos, gatavot video un protams ar iespēju laimēt 1000 eur sava hobija attīstīšanai.

Galvenās balvas ieguvēja no visām 10 dalībniecēm, AS Drogas Mārketinga projektu vadītāja Sintija Leišupe.
Sintiju noteikti jau būsiet pamanījuši arī Drogas Latvija YouTube kanālā un noteikti vēl satiksiet arī nākotnē.

Izsakām lielu pateicību dalībniecēm, kuras mūs ar saviem video priecēja 2018.gadā!

 

 
23.01.2019

“Svētki iemirdzas” loterija noslēgusies!

Loterijas “Svētki iemirdzas” galvenās balvas ieguvējs saņem galveno balvu – jaunu atomašīnu VW T-Roc.

22.janvāra īpašais notikums - Drogas 25 gadu Jubilejas loterijas “Svētki iemirdzas” galvenās balvas - jaunas automašīnas VW T-Roc nodošana uzvarētājam Andrim. Kā pats klients saka: “Uzvara šajā Loterijā bija patiess pārsteigums, jo piereģistrēju tikai 1 čeku un tas arī izrādījās laimīgais!” Arī AS Drogas personāls bija patīkami pārsteigts, jo uzņēmuma vēsturē pirmo reizi galveno balvu saņem kungs.

Kopā “Svētki iemirdzas!” loterijā tika reģistrēti vairāk kā 38 tūkstoši čeku, 2500 laimētāji saņēma produktu komplektus no L’OREAL PARIS un ADIDAS.

 

   
10.12.2018

AS Drogas – Jums līdzās kopš 1993. gada

Šī gada 10. decembrī AS Drogas svinēja 25 gadu jubileju, kopš tika atklāts pirmais veikals Drogas Rīgā, Dzirnavu ielā 57. Aizvadīto gadu laikā Drogas ir kļuvušas ne vien par vienu no lielākajiem mazumtirdzniecības veikalu tīkliem Baltijā, bet arī par vienu no mīlētākajiem zīmoliem Latvijā.

Pārsteigumi, dāvanas un īpaša svētku atmosfēra veikalos

Baltijas valstu lielākā kosmētikas un sadzīves preču veikalu tīkla Drogas attīstība aizsākās tieši pirms 25 gadiem, un pašlaik zīmolu zina teju ikviens Latvijas iedzīvotājs. Savā 25 gadu jubilejā uzņēmums sarīkojis īstus svētkus saviem klientiem, veikalos visā Latvijā uzburot īpašu svētku atmosfēru un iepriecinot ar pārsteigumiem un dāvanām, kā jau dzimšanas dienā nākas. Pircēji atzinīgi novērtējuši arī īpašo svētku noformējumu veikalos.

‘’Spēks ir komandā, un cilvēki ir mūsu lielākā vērtība,‘’ atzīst AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova, kura 25 gadu jubilejā ciemojās 7 veikalos Drogas, lai satiktu darbiniekus un klientus, aprunātos un sveiktu svētkos. “Vēlējāmies radīt vēl ciešāku saikni ar klientiem, radīt viņiem patīkamu iepirkšanās pieredzi un uzklausīt ikviena pircēja vēlmes un ierosinājumus nākotnes attīstībai, tādēļ šajā dienā līdzās veikalu darbiniekiem pircējus apkalpoja arī AS Drogas biroja darbinieki. Uzņēmuma valdes priekšēdētājs Andrejs Jerņevs strādāja veikalā Drogas T/C Galerija centrs Rīgā, Audēju ielā un otrajā dienas pusē devās uz veikaliem Drogas Jelgavā.’’

Savukārt dzimšanas dienas izskaņā uzņēmums sarīkojis svinīgu pasākumu dāmām, kuras gluži tāpat kā veikali Drogas savu dzimšanas dienu atzīmēja 10. decembrī. Īpašajā dzimšanas dienas ballītē veikalu Drogas lojālajām klientēm, kuras iepriekš pieteicās un tika uzaicinātas uz svinīgo pasākumu, bija iespēja palutināt sevi un atklāt grima noslēpumus, iedvesmojoties no labākajiem stila, kosmētikas un matu kopšanas ekspertiem.

Pirmais pašapkalpošanās veikals Latvijā

1993. gada 10. decembrī Rīgā, Dzirnavu ielā 57 tika atvērts pirmais veikals Drogas, kas vienlaikus bija arī pirmais pašapkalpošanās veikals Latvijā. Tas tirdzniecības vidē ienesa jaunas vēsmas, jo klientiem tika piedāvātas ērtības, kas līdz šim bija sastopamas tikai veikalos ārzemēs. Interesanti, ka vēsturiskajā ēkā, kurā atvērts pirmais veikals, pašlaik atrodas AS Drogas birojs.

Piecus gadus vēlāk AS Drogas atvēra arī pirmo veikalu ārpus Rīgas – Jelgavā, aizsākot vērienīgu paplašināšanos ārpus galvaspilsētas, savukārt 2001. gadā uzsāka savu darbību Lietuvā, kļūstot par pirmo Latvijā radīto veikalu tīklu, kas spēris savu kāju pāri valsts robežām. Šodien AS Drogas ar 88 veikaliem Latvijā un 54 veikaliem Lietuvā ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Baltijā skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā, kopumā nodarbinot vairāk nekā 1 300 darbinieku. 2004. gadā AS Drogas kļuva par daļu no starptautiskā konglomerāta Hutchison Whampoa Limited (CK Hutchison priekšgājēja), pievienojoties tā mazumtirdzniecības un ražošanas grupai A.S. Watson Group, kas ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 14 500 veikaliem 24 valstīs Āzijā un Eiropā.

AS Drogas savulaik bija arī pirmais uzņēmums, kas sāka modernas klientu apkalpošanas kultūru Latvijā, sveicinot un uzrunājot veikala apmeklētājus. Sākotnēji tas klientu vidū izraisīja neizpratni – tika pat saņemtas sūdzības un zvani par to, ka veikali Drogas atļaujas pārāk daudz, taču drīz vien arī citi veikalu tīkli sāka pārņemt šo apkalpošanas kultūru, un mūsdienās sasveicināšanās un laipna aprunāšanās ar klientu ir ierasta prakse. 2000. gadā AS Drogas uzsāka klientu lojalitātes programmu un ieviesa klientu kartes. Kā atzīst AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova, pašlaik lojālo klientu pulkā ir vairāk nekā 700 tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, kas uzņēmumam ir liels pagodinājums. „Kopā ar klientiem mēs augām un attīstījāmies, veidojot veikalu tīklu tādu, kāds tas ir šodien,’’ stāsta I. Kirstuka-Ščeglova. „Arī nākamajā desmitgadē centīsimies mūsu klientiem būt vairāk nekā tikai veikali, savukārt mūsu darbiniekiem - būt vairāk nekā tikai darbs. Cilvēki ir mūsu lielākā vērtība, un bez viņiem mēs nebūtu tur, kur šobrīd esam.’’

Pirms pieciem gadiem, kad uzņēmums svinēja 20 gadu jubileju, uzņēmuma lojalitātes programma tika papildināta ar neparastu iniciatīvu – „Veido Drogas pati”. Tās ietvaros klienti joprojām tiek aicināti izteikt savu viedokli un ierosinājumus par produktiem, veikalu iekārtojumu un apkalpošanas kvalitāti. Lojālo klientu vēlmes un idejas gan klientu forumos, gan sociālajos tīklos bija par pamatu pārmaiņām, kādas 2017. gadā piedzīvoja Drogas t/c ‘’Galerija Centrs’’ – tur tika atvērts pirmais jaunā koncepta veikals Rīgā ar pilnībā mainītu noskaņu, pieklusinātiem un mierīgiem toņiem, detalizētu veikala navigāciju, kā arī mūsdienīgu vidi. Šogad tika atvērti 6 jaunā koncepta veikali Rīgā un arī 2019.gada turpināsim iesākto ar vēl lielāku jaudu.

Par vēl lieliskākiem nākamajiem 25 gadiem!

02.10.2018

1.vieta „Izcila Darba devēja DNS 2018” konkursa nominācijā Netradicionāli par tradicionālo HR!

AS Drogas projekts „Digitalizācija personāla vadībā” sīvā konkurcē tika pasludināts par 1.vietas ieguvēju „Izcila Darba devēja DNS 2018” konkursa nominācijā Netradicionāli par tradicionālo HR!

Projektu prezentēja personāla un komunikāciju direktore/valdes locekle Madara Juška, stāstot kā būt uz viena digitālā viļņa ar dažāda vecuma kolēģiem, ar akcentu uz vienkāršību un rīku (WhatsApp, Facebook, YouTube un daudz citu) pieejamību visiem un tūlītēju informācijas nodošanu, lai darbinieki būtu vairāk motivēti, iesaistīti, un tuvāki darba devējam – viena klikšķa attālumā.

Konkursu „Izcila Darba Devēja DNS 2018” jau piekto gadu organizē personāla vadības konsultāciju uzņēmums Eiro Personāls. Konkursā apbalvoti tika labākie projekti piecās nominācijās: atlases mārketings, netradicionāli par tradicionālo HR, novērtēšanas procesa re-charge, paaudžu mijiedarbība uzņēmuma vidē un spēļošana (gamification). Prieks, ka šī ir jau otrā mūsu Izcila darba devēja DNS balva – 2015.gadā saņēmām balvu par mūsu korporatīvās sociālās atbildības projektu Vispasaules roku mazgāšanas diena.

 

 

 

15.08.2018

Drošu vidi Drogās veidojam mēs paši

Sesto gadu pēc kārtas Drogās norisinās Darba aizsardzības un veselības nedēļa.

Šoreiz atzīmēta pavisam neierastā veidā – darbiniekiem ir iespēja pabūt kopā un aktualizēt savas zināšanas darba aizsardzībā, spēlējot aizraujošo spēli «Drošu vidi Drogās veidojam mēs paši».
Spēles gaitā, darbiniekiem ir iespēja uzzināt noderīgu informāciju par to, kā rūpēties par sevi un savu darba vidi, izglītojot, iedrošinot, uzmundrinot un samīļojot viens otru.

 

   

 

01.08.2018

“Veido Drogas pati!” Dāmu skola Valmierā

Šī gada 26.jūlijā restorānā “Vecpuisis”, Valmierā mums bija fantastiska iespēja satikt 20 mūsu burvīgas klientes pavisam nepiespiestā gaisotnē – Dāmu skolas seminārā, kas veltīts grimam un skaistumkopšanai.

Pie kafijas tasītes un gardām uzkodām mūsu viešņām bija iespēja uzzināt aktuālās tendences skaistumkopšanā, saņemt labākos padomus un izzināt noslēpumus no šarmantās grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Vakara gaitā bija iespēja arī meistarklasē pārbaudīt iegūtās zināšanas praktiski, atrast sev piemērotākos toņus un paņēmienus grima uzklāšanā. Noslēgumā visas viešņas saņēmām jaukas un praktiskas L'Oréal Paris dāvanas!

Kā vēsta projekta nosaukums “Veido Drogas pati!”, pasākumā klientēm bija iespēja tikties ar Drogas Tirdzniecības direktori Jolantu Milleri un iesaistīties arī uzņēmuma veidošanā, piedaloties diskusijā par mārketinga, komunikācijas, administratīviem un komercjautājumiem. Dalībnieces dalījās savā pieredzē, novērojumos un arī jaunās idejās un priekšlikumos gan par veikalu iekārtojumu, gan reklāmas materiāliem un preču sortimentu.

Pasākumā piedalījās arī Drogas veikalu vadītājas no Valmieras Evija Liepiņa un Laura Mežule.

Aicinām apskatīt pasākuma reportāžu ŠAJĀ FOTO GALERIJĀ un pasākuma VIDEO

 

04.12.2017

Atvērts pirmais veikals Drogas Iļģuciemā

Uzklausot daudzu klientu vēlmes un vairākkārtējus ierosinājumus, 4.decembrī Rīgā, Mazā Stacijas ielā 2a, atvērts jauns veikals, kurš ir pirmais veikals Drogas Iļģuciema apkārtnē.

Kā jau ierasts, veikala iekārtojums ļauj ērti orientēties produktu kategorijās, kas iedalītas pēc krāsām. Veikalā izmantots arī videi draudzīgāks un energoefektīvāks LED apgaismojums, kas ne vien ir dabai draudzīgāks, bet arī rada gaišu un mājīgu atmosfēru. Tāpat veikalā pieejamas kases, kurām pēc klientu ierosinājuma izveidoti plauktiņi somas novietošanai, nodrošinot ērtu pirkuma apmaksas procesu.

„Drogas moto ir būt līdzās saviem klientiem, kas nozīmē būšanu tuvumā arī fiziski – tuvāk mājām, pa ceļam uz darbu, mācībām vai ikdienas gaitās. Tādēļ ar lielu prieku sakām paldies Iļģuciema un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem par aktivitāti, aicinot atvērt veikalu Drogas arī šajā mikrorajonā! No šodienas būsim līdzās vēl daļiņai mūsu uzticamo pircēju un piedāvāsim pievilcīgas cenas, izdevīgas akcijas un piedāvājumus, kā arī jaunākos un stilīgākos produktus no plašā dekoratīvās kosmētikas, skaistumkopšanas, veselības un mājsaimniecības preču klāsta,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikala kopējā platība ir 195 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pieci darbinieki – četras pārdevējas-konsultantes un veikala vadītāja – pircējus apkalpos darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00. Par vakancēm Iļģuciema apkaimes iedzīvotājiem iespējams interesēties veikalā vai mājaslapas www.drogas.lv karjeras sadaļā.

 

01.11.2017

Pēc rekonstrukcijas atvērts pirmais jauna koncepta veikals Drogas

Iezīmējot Drogas 25 gadu jubilejas tuvošanos un nepārtrauktu virzību uz attīstību, 1.novembrī tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Audēju ielā 16, atklāts jauna un atšķirīga koncepta veikals Drogas.

No 18.septembra veikals apmeklētājiem tika slēgts uz rekonstrukciju, lai turpmāko 6 nedēļu laikā piedzīvotu grandiozas pārmaiņas. Izstrādājot jauno veikala konceptu, tika ņemta vērā gan Drogas mātes kompānijas – mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group starptautiskā pieredze, gan mūsu klientu vēlmes un ierosinājumi.

Pirmais pamanāmākais jaunums ir krāsu un toņu maiņa, jo ierastās Drogas produktu kategoriju krāsas zilā, rozā un oranžā, kuras līdz šim iezīmēja dalījumu preču grupās veselībai, skaistumam un mājai, veikalā vairs nebūs sastopamas. Jaunā veikala telpas un iekārtojums būs pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem.

Uzklausot klientu vēlmes, jaunajā konceptā esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

Ejot līdzi laikam, jaunais koncepts ir kļuvis daudz mūsdienīgāks – veikala vidi papildinās video ekrāni, spilgti LED paneļi, aicinājumi dalīties ar atrastajiem produktiem sociālajos tīklos un dažādi padomi.

„Jaunā koncepta veikala atklāšana ir viens no mūsu gaidītākajiem gada notikumiem, kura svinēšanā aicinām piedalīties ikvienu. Nākamgad Drogas svinēs 25 gadus Latvijā un tas ir īstais brīdis pārmaiņām. Pašlaik tas būs pirmais šāda koncepta veikals, ko nodosim klientu vērtējumam. Ar prieku gaidīsim pircēju sajūtas un viedokli, lai lemtu arī par nākotnes veikalu uzlabošanu. Uzskatam, ka nākotnē zīmolu attīstība tiešā mērā būs saistīta ar klientu vēlmju izzināšanu un uzklausīšanu, tādēļ tieši šāda mērķa vadīti visa 2017. gada garumā klientu forumos un aptaujās apkopojām mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā radītu jauna formāta veikalu Drogas,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikala kopējā platība ir 298 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos 15 darbinieki – pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

Svinot jaunā koncepta ieviešanu, 1. novembrī apmeklētāji ir aicināti uz svinībām visas dienas garumā. Par katru pirkumu virs 20 EUR, klients saņems dāvanu – kādu noderīgu produktu pēc savas izvēles, kā arī būs iespēja konsultēties pie zīmolu Max Factor, Mixa, Mossa, L’Oreal Paris, Dove un Rexona ekspertiem, lai uzzinātu sev piemērotākos dekoratīvās kosmētikas produktus un tos izmēģinātu, veiktu sejas ādas diagnostiku un atklātu speciālistu padomus ādas kopšanas rituāliem, kā arī uzzinātu jaunākās inovācijas matu kopšanā un ķermeņa higiēnā. Dāvanas par pirkumiem varēs saņemt arī no zīmoliem Dzintars un Himalaya.

 

16.10.2017

Drogas izglīto savus nākotnes pircējus, aktualizējot roku mazgāšanas nozīmīgumu ar sienas zīmējumu Bērnu slimnīcā

Turpinot izglītot Latvijas sabiedrību par roku mazgāšanas nozīmīgumu, Drogas kuplā brīvprātīgo pulkā 12. oktobrī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pirmā stāva vestibilā atklāja īpaši apgleznotu sienu ar Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekta tēliem Ziepju Burbulīti un Neganto Mikrobu. Sienas izmērs ir 18 m2 un tā katru dienu apmeklētājiem atgādinās par roku mazgāšanas svarīgumu..

Abu tēlu autore ir četru bērnu māmiņa Zinta Krakopa – tie radīti jau projekta sākumā 2014.gadā, un nu tēli sākuši jaunu dzīvi BKUS telpās. Ar radošu un atsaucīgu mākslinieku palīdzību zīmējums tapis grafiti tehnikā – ar krāsas baloniņiem – vienas nakts laikā. BKUS gadā vidēji apmeklē ap 200 000 cilvēku, un turpmāk košais zīmējums uzskatāmi parādīs visus 8 roku mazgāšanas soļus.

Svinīgo pasākumu atklāja BKUS valdes locekle Ināra Bluķe, pasniedzot Drogas pārstāvjiem pateicības diplomu par labajiem darbiem BKUS un aktivitātēm roku higiēnas izcelšanā jau vairākus gadus. Turpinājumā Drogas darbinieku iemiesotie tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs pārbaudīja bērnu zināšanas par roku mazgāšanu, Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādes „Rotaļa” bērni kopā ar pedagoģi Ingu Rasmani sniedza muzikālus priekšnesumus un noslēgumā abi tēli ar brīvprātīgajiem ciemojās vairākās nodaļās, dāvinot veselīgus našķus, krāsojamās lapas un ziepītes.

Šogad BKUS telpās atklāts ne tikai sienas zīmējums – tāpat poliklīnikas telpās uzlīmēta 2 metrus gara spēle „Klasītes”, kas ļaus jautrāk un aktīvāk pavadīt laiku gaidot pieņemšanu pie ārsta, BKUS rotaļu istabās bērniem būs pieejamas krāsojamās lapas un plakāti ar roku mazgāšanas soļiem, visu oktobri TV ekrānos tiks rādīts mācību video par roku mazgāšanu, ar pediatru palīdzību vecākiem un bērniem tiks izsniegtas 3 000 ziepītes un informācija par roku mazgāšanu.

Vēl 2 000 ziepes ar projektā iesaistīto Drogas brīvprātīgo darbinieku palīdzību tiks nogādātas uz reģionālajam slimnīcām Jēkabpilī, Dobelē, Cēsīs, Daugavpilī, Smiltenē, Jelgavā, Aizkrauklē un Liepājā. Līdz ar ziepēm bērni saņems krāsojamās lapas, savukārt vecāki – noderīgu informāciju par roku mazgāšanu. Ziepes, kuras pārbaudītas arī Veselības inspekcijā, nodrošina zīmols Fa.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

Foto galerija http://www.mazgarokas.lv/foto

 

11.10.2017

Drogas atkal priecē un lutina Klientu dienās!

AS Drogas mērķis ir sniegt klientiem vairāk nekā tiek gaidīts – gan apkalpošanā, gan produktu sortimentā, gan savstarpējā komunikācijā – tādēļ veicinot klientu lojalitāti, pērn AS Drogas uzsāka jaunu iniciatīvu, vairākas reizes gadā rīkojot Drogas Klientu dienas. Klientiem tika piedāvāts sevi palutināt ar bezmaksas grimu vai frizūru, izmantot konsultācijas un citus pārsteigumus.

Arī šajā rudenī Drogas aicināja iedvesmoties no skaistumkopšanas ekspertiem, iepazīt jaunus produktus un uzzināt noderīgus padomus Klientu dienās – tajās apmeklētāji bezmaksas varēja saņemt grima uzklāšanu, hennas zīmējumus, sejas ādas un matu diagnostiku un citas konsultācijas. Savukārt pasākumu starplaikā varēja izmantot izdevīgas atlaides ar Drogas karti, saņemt dāvanas par pirkumiem un piedalīties konkursos.

AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova stāsta: „Drogas nav un nevēlas būt tikai veikals vai vieta iepirkumiem – ik dienu cenšamies klientiem sniegt vairāk. Tas nozīmē piedāvāt vairāk inovatīvu un pasaulē populāru produktu, personalizētus piedāvājumus, ekspertu padomus, ērtas telpas, kā arī draudzīgu un smaidīgu apkalpošanu. Arī programma „Veido Drogas pati” ir viens no veidiem, kā iesaistām klientus uzņēmuma veidošanā un parādām, ka viņu viedoklis spēj ietekmēt lēmumus – pēc aptaujām un vēstulēm ir veikti dažādi uzlabojumi veikalu vidē, reklāmas materiālos, mājas lapā u.c. Tādēļ vēl jo vairāk priecājamies, ka mūsu centienus iedvesmot un lutināt patiešām novērtē un arī turpmāk notiks pasākumi, kuros varēs uzzināt nozares speciālistu ieteikumus, iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī iepazīt Drogas pārstāvjus klātienē – jau iecienītie Dāmu skolas semināri visā Latvijā un par jaunu tradīciju kļuvušās Drogas Klientu dienas.”

 

    Klientu dienas notika:
  • 30.septembrī Ventspilī, t/c Tobago, Lielais prospekts 3/5
  • 1.oktobrī Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas iela 71
  • 7.oktobrī Daugavpilī, t/c Aveņu centrs, Raipoles iela 11
  • 8.oktobrī Rīgā, t/c Spice, Lielirbes iela 29

 

Pirmās Drogas Klientu dienas notika Rīgā, t/c Galerija Centrs, t/c Rīga Plaza, t/p Alfa un t/c Mols. Pēc klientu atsaucības un lūgumiem pavasarī pasākumi notika arī Latvijas reģionos – Jelgavā un Liepājā (šogad arī Ventspilī un Daugavpilī). Katrā no pasākumu dienām klientiem bija iespēja pieteikties dažādām konsultācijām – zīmoli Mixa, L’Oreal Paris un Mossa piedāvāja veikt sejas ādas diagnostiku, saņemt padomus par kopšanu un pareizu produktu izvēli, Maybelline un L’Oreal Paris sniedza grima ieteikumus un bezmaksas grima uzklāšanu, savukārt meistarīgi frizieri ļāva pusstundas laikā tikt pie jaunas frizūras.

Fotogrāfijas un video pieejamas šajā saitē https://www.drogas.lv/lv/klientu_dienas/

 

12.09.2017

Pirmā reģionālā Dāmu skola!

Jau vairāk kā gadu Drogas iepriecina savas klientes ar izglītojošajiem iniciatīvas “Veido Drogas pati!” Dāmu skolas semināriem, reizi mēnesī tiekoties brīvā un nepiespiestā gaisotnē, lai katru reizi apgūtu kādu aktuālu skaistumkopšanas tēmu kopā ar labākajiem stilistiem, grima māksliniekiem, ārstiem, kosmetologiem un citiem ekspertiem.

Kā vēsta projekta nosaukums “Veido Drogas pati!”, katrā pasākumā klientes iesaistās arī uzņēmuma veidošanā, piedaloties diskusijās ar dažādiem Drogas vadītājiem par mārketinga, komunikācijas, administratīviem un komercjautājumiem. Dalībnieces dalās savā pieredzē, novērojumos un nereti arī jaunās idejās un priekšlikumos gan par veikalu iekārtojumu, gan reklāmas materiāliem un preču sortimentu.

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā. Tieši Liepājas klientes bija visaktīvākās, tādēļ 7.septembrī liepājnieces uzzināja labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas, kopā ar mārketinga un sabiedrisko attiecību direktori Ilzi Kirstuku-Ščeglovu diskutēja par reklāmas materiāliem un Drogas lojalitātes programmu, tad grima meistarklasē pārbaudīja iegūtās make-up zināšanas praktiski un vakara noslēgumā saņēma individuāli piemeklētas dāvanas.

Pasākumā piedalījās arī vietējo mediju pārstāvji un atsaucīgās Liepājas veikalu vadītājas Evija Vitkus, Lana Kļava un Ņina Averina.

Aicinām apskatīt pasākuma reportāžu ŠAJĀ FOTO GALERIJĀ,  kā arī rekurzeme.lv; pasākuma VIDEO

 

06.09.2017

Drogas palīdz gatavoties skolai

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai un kuras saņems audžuģimenes, daudzbērnu ģimenes, sociālā riska ģimenes, kā arī speciālās internātskolas.

Drogas darbinieki ziedoja burtnīcas, klades, grāmatas, sporta apavus, somas, globusu, spēles, zīmuļus un dažādus rakstāmpiederumus.

Palidzesim.lv ir Drogas sadarbības partneris jau vairākos projektos, tai skaitā ziedojot higiēnas produktus maznodrošinātam ģimenēm. Vairāk par biedrību un iespējām palīdzēt http://palidzesim.lv/

 

05.09.2017

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

Reizi divos gados Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīko konkursu visiem grupas uzņēmumiem „Marketing and PR Awards”. Tas notiek dažādās kategorijās, piemēram, Labākā mārketinga kampaņa, Labākā digitālā kampaņa, Labākā aplikācija vai Labākā CRM kampaņa. Katru reizi dažādās nominācijās kampaņas iesniedz arī Drogas, saņemot apbalvojumus.

Šogad konkursā vērtēja 2015. līdz 2017.gada kampaņas no grupas 13 mazumtirdzniecības zīmoliem Eiropā un Āzijā – kopā 24 valstīm. Lepojamies, ka 10 starptautisku projektu konkurencē Drogas korporatīvi sociālās atbildības (KSA) projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” ieguvis 1.vietu kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”, kurā apbalvo labākās ar labdarību un sociālo ievirzi saistītās iniciatīvas. Šīs kategorijas projekti ne tikai sniedz atbalstu dažādām sabiedrības grupām, bet arī veido pozitīvu darba devēja un zīmola tēlu, stiprina lojalitāti uzņēmumam.

KSA projekts sākts 2014.gadā ar mērķi aktualizēt roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā mācīt pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu. Šim nolūkam radīti speciāli tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, kuri atraktīvā un viegli uztveramā veidā ar priekšnesumu māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.

Lai roku mazgāšanas svarīgums bērniem paliktu atmiņā pēc iespējas labāk un ilgāk, izstrādāti arī citi izglītojoši materiāli – plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem, informatīvas uzlīmes uz ziepēm, dažādi krāsojamie zīmējumi, kuros bērni var uzzīmēt apgūto, un uzlīmes.

2015.gadā radīts noderīgs mācību video, kā pareizi jāmazgā rokas, un šī mājas lapa, kurā pieejami visi projekta materiāli, tai skaitā, roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi. Visi materiāli ir pieejami latviešu un krievu valodā.

Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju, Slimību profilakses un kontroles centru un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

 

09.08.2017

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

Akcijas ietvaros Latvijas iedzīvotāji uz veikaliem Drogas atnesa vairākus tūkstošus izlietoto iepakojumu, no kuriem taps inventārs rotaļu laukumam – to plānots atklāt rudenī.

„Lielu prieku un atsaucību saņēmām no veikalu darbiniekiem, kuri tukšos iepakojumus nesa paši un ļoti aktīvi mudināja iesaistīties arī pircējus, draugus, ģimenes locekļus un kaimiņus. Šādi projekti ne tikai sniedz labumu videi, bet arī stiprina komandas spēku, lojalitāti, sabiedrisko apziņu rūpēties par vidi sev apkārt. Esam saņēmuši ierosinājumus akciju atkārtot, iespējams, rīkojot to ilgāku laiku,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

 

21.07.2017

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

Veikala kopējā platība ir 155 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos septiņi darbinieki – sešas pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

No 20.jūlija līdz 6.augustam klientiem būs lieliska iespēja piedalīties loterijās ar aizraujošām balvām, kā arī izmantot akcijas piedāvājumus dažādos produktu segmentos, piemēram, ar pievilcīgām atlaidēm iegādāties dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus,  matu krāsas, matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, parfimēriju, par izdevīgām cenām pieejamas arī  higiēnas un veselības preces, preces bērniem, sadzīves ķīmija un saimniecības preces.

Tāpat kā citos veikalos, arī šajā pircējiem būs pieejami tādi unikāli zīmoli kā Isana, Domol, Flink&Sauber, Kruidvat, Superdrug, Facelle, Rival de Loop, Fruttini, Babydream, Alouette, Zenner un citi, kas nopērkami tikai veikalos Drogas par īpaši draudzīgu cenu. Ekskluzīvi tikai Drogas tīklā pieejami arī sejas un ķermeņa kopšanas produkti no Mossa, Diadermine, Mixa, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols Makeup Revolution.

Siguldas iedzīvotāji ir mīļi aicināti izdevīgi iepirkties arī otrajā Siguldas veikalā Drogas, kur tos vienmēr gaidīs smaidīgās un zinošās Drogas pārdevējas – konsultantes, lai sniegtu profesionālu atbalstu klientiem, orientējoties plašajā vairāk nekā 16 000 preču klāstā. Veikals turpinās pircējus apkalpot tirdzniecības centrā „Raibais suns”, Vidzemes šosejā 16, darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. 

 

26.06.2017

Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

No 26. jūnija līdz 16. jūlijam veikalos Drogas notiek labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5. 

Akcijas ietvaros no katra veikalos Drogas nopirktā zīmola FA ķermeņa kopšanas produkta 6 centi tiks ziedoti bērnu rotaļu laukuma izveidei, turklāt papildu atbalstu var sniegt uz veikaliem Drogas nesot izlietotos FA produktu iepakojumus – tie tiks sašķiroti un nodoti otrreizējai pārstrādei, lai iegūto materiālu izmantotu rotaļu laukuma izveidē.

„Esam lepni, ka varam iesaistīties šajā labdarības akcijā. Plastmasas iepakojuma negatīvā ietekme uz vidi ir ļoti aktuāls jautājums, tādēļ ar šo projektu vēlamies parādīt, ka tam var dot otro iespēju un izveidot lielisku rotaļu laukumu SOS Ģimenes atbalsta centra apmeklētājiem,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

“Esam ļoti iepriecināti par Drogas un Fa aizsākto labdarības akciju, kuras rezultātā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5, taps bērnu rotaļu laukums. Mūsu centrā ik dienu palīdzību saņem ģimenes ar bērniem, kuras saskārušās ar dažāda veida dzīves grūtībām. Vecāki pie SOS Ģimeņu atbalsta centra speciālistiem uz konsultācijām bieži ierodas kopā ar bērniem. Līdz šim bērni laiku mūsu centrā pavadīja iekštelpās, bet, pateicoties atbalsta akcijai, no rudens tas būs iespējams arī svaigā gaisā – centra pagalmā,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Lielrīgas reģionālās programmas vadītāja Ilze Žagare.

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

Rotaļu laukuma atklāšana plānota rudenī.                    

Veikalu saraksts, kuros pieejami stendi iepakojuma nodošanai, pieejams www.drogas.lv.

 

05.06.2017

Vairāk kā 5000 klientu novērtē veikalus Drogas

Smaids rada smaidu un pircējs to novērtē – par to liecina klientu saņemtās atsauksmes maijā notikušajā balsošanā par iecienītāko veikalu Drogas.

No 8. līdz 28.maijam veikalu tīkls Drogas organizēja apkalpošanas kultūras novērtēšanas kampaņu, kurā katrs veikala apmeklētājs tika aicināts balsot par to veikalu Drogas vai konkrētu veikala pārdevēju-konsultantu, kur saņemta patīkama apkalpošana. Klienti par kampaņu tika informēti visā Latvijā, tādējādi uzslavējot visus 88 veikalus Drogas.

„Esam patīkami pārsteigti par lielo klientu atsaucību – visas akcijas laikā saņēmām vairāk kā piecus tūkstošus balsojumu un neskaitāmas uzslavas. Drogas ir pirmais veikalu tīkls Latvijā, kas sāka ieviest sasveicināšanās un laipnas apkalpošanas kultūru, ko mūsu klienti novērtē. Tieši laipnā un atsaucīgā apkalpošana ir visbiežāk minēta rakstiskajās atsauksmēs,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Saņemtajās uzslavās pozitīvi tiek novērtētas darbinieku zināšanas par plašo sortimentu, spēja sniegt padomus un ieteikumus, pieklājīga un draudzīga attieksme, izdevīgie akciju piedāvājumi.

„Latvijā katrai otrajai sievietei ir Drogas karte – tas nozīmē, ka katru dienu rūpējamies par aptuveni pusmiljonu klientu un mums ir svarīgs viņu viedoklis, tādēļ īpaši priecājamies par saņemtajiem ierosinājumiem. Ir daudzi ieteikumi, ko ņemsim vērā turpinot tīkla attīstību un veidojot nākotnes Drogas,” saka Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Visas saņemtās atsauksmes ir pieejamas aplūkošanai Drogas mājas lapā: Klientu uzslava

 

29.05.2017

Drogas saņem personālvadības balvas

Maija nogalē Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīkoja ikgadējo visu grupas sastāvā esošo Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumu personāla vadītāju sapulci, kura pirmo reizi notika virtuālā formātā, proti, veidojot vebināra video-tikšanos 20 Eiropas valstīs.

Divu dienu garumā personāla un komunikāciju nodaļas darbinieki pie datora “satikās” ar kolēģiem no A.S. Watson Group Eiropas uzņēmumiem, mācījās no citu kolēģu pieredzes un prezentēja labākos Drogas personālvadības projektus konkursam „HR Awards”.

Minētajā samitā Drogas jau piekto gadu pēc kārtas ieguva personālvadības apbalvojumus – par izcilāko sniegumu darbinieku apmācībā kategorijā „Grow Award”, kā arī apbalvojumu „Group HR Director Award” Drogas personāla un komunikāciju direktorei Madarai Juškai.

 

17.05.2017

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2017

Šogad jau astoto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā, kurš tika rīkots 27. reizi. Vairāk kā 30 veikalu un biroja pārstāvji pieveica gan 6 km un 10 km, gan 21 km distances.

Turklāt šogad skrējējiem pievienojās Drogas korporatīvi sociālās atbildības projekta tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, par kuriem vairāk informācijas www.mazgarokas.lv. Abi noskrēja 6 km distanci, daudz fotografējās un izpelnījās organizatoru un Latvijas mediju uzmanību – intervijā Reinim Ošeniekam un Dagmārai Legantei-Celmiņai netika aizmirsts pastāstīt par roku mazgāšanas svarīgumu.

Esam lepni par visiem dalībniekiem un ceram, ka skrējiens sniedza gandarījuma sajūtu!