Drogas - 15. vieta Mīlētāko zīmolu topā!

11.10.2019
 

Drogas kļuvis par 15. mīlētāko zīmolu Latvijā, gada laikā pakāpjoties topā par 19 vietām.

Šogad mīlestības kopējo indeksu veidoja rādītāji 4 kategorijās – Izdevīgums, Unikalitāte, Cilvēcīgums un Kvalitāte. Drogas augstāko rādītāju sasniedzis tieši kategorijā Izdevīgums, ierindojoties 6.vietā. Savukārt savā nozarē esam 1.vietā cenas un kvalitātes attiecību novērtējumā. Tas patiesi motivē tiekties arvien augstāk, arī turpmāk veltot lielu uzmanību mūsu klientu komfortam, ņemot vērā pircēju vēlmes un ierosinājumus, rūpējoties par izdevīgiem atlaižu piedāvājumiem, rekonstruējot veikalus un ietērpjot tos jaunajā konceptā, ieviešot sortimentā aktuālākos un modernākos produktus.

Paldies, mīļie klienti!

 
 

Drogas - 15. vieta Mīlētāko zīmolu topā!

Drogas kļuvis par 15. mīlētāko zīmolu Latvijā, gada laikā pakāpjoties topā par 19 vietām.

 

11.10.2019 Atvērt
 
 

Dāvājam smaidus!

27.03.2019
 

Give a Smile labdarības projektā AS Drogas iepriecina Stomatoloģijas institūta mazos pacientus

Pasaulē ik pēc trīs minūtēm piedzimst bērns ar lūpu, aukslēju vai cita veida sejas deformāciju. Lai līdz 2019.gada beigām finansētu operācijas aptuveni 1000 bērniem ar lūpas vai aukslēju šķeltni, sniedzot iespēju no sirds smaidīt, AS Drogas mātes uzņēmums A.S. Watson Group iesaistījies labdarības akcijā Give a Smile sadarbībā ar labdarības organizāciju Operation Smile.

Akcijas laikā grupas uzņēmumi Āzijā un Eiropā vāks ziedojumus bērnu operācijām un informēs iedzīvotājus par šo veselības problēmu.

Savukārt Latvijā, kur ik gadu piedzimst 30-50 bērni ar aukslēju un/vai lūpas šķeltni, AS Drogas sadarbībā ar Colgate organizē akciju Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta mazo pacientu atbalstam. Tās laikā no šī gada marta līdz 2020. gada pavasarim bērni saņems dāvanas – mutes kopšanas līdzekļus un krāsojamās grāmatas, lai atveseļošanās būtu emocionāli vieglāka.

“Lūpu un aukslēju šķeltnes ir iedzimta deformācija - gan estētisks, gan funkcionāls traucējums, kas būtiski ietekmē cilvēka dzīvi un iekļaušanos sabiedrībā. Drošs un atvērts smaids, prieks un pārliecība par sevi ir tas, ko vēlamies sasniegt ārstēšanas rezultātā. Lai ceļš uz to būtu vieglāks, mazajiem pacientiem ir ļoti svarīgs atbalstošs "plecs" - no ģimenes, draugiem, kā arī no labvēļiem, kuri prot pārsteigt ar noderīgām dāvanām. Paldies par to, jo smaids rada smaidu, bet pārliecība - pārliecību. Tā mēs, sabiedrība, kopā kļūstam laimīgāki!" saka Ilze Akota, RSU Stomatoloģijas institūta Lūpu, aukslēju un sejas šķeltņu centra vadītāja.

Šķeltnes veidojas embrija attīstības laikā. To ārstēšana notiek no bērna dzimšanas līdz pat 18-21 gadu vecumam. Ārstēšana ir kompleksa un multidisciplināra, tajā iesaistīti mutes, sejas un žokļu ķirurgi, ortodonti, logopēdi, ģenētiķi, pediatri, Bērnu dzirdes centra speciālisti un citi mediķi. Svarīgi, ka Latvijā visi ārstēšanas izdevumi ir valsts apmaksāti.

 

 

 
 

Dāvājam smaidus!

Give a Smile labdarības projektā AS Drogas iepriecina Stomatoloģijas institūta mazos pacientus

 

27.03.2019 Atvērt
 
 

Durvis vēris 15 000. A.S. Watson Group veikals

26.03.2019
 

AS Drogas mātes uzņēmuma – pasaulē visstraujāk augošā veselības un skaistumkopšanas preču mazumtirgotāja A.S. Watson Group – veikalu skaits sasniedzis 15 000!

15 000. veikals, kas kļuvis par nozīmīgu uzņēmuma atskaites punktu, durvis vēris 26.martā Malaizijas galvaspilsētas Kualalumpuras tirdzniecības centrā Central i-City. Jaunākie tehnoloģiju risinājumi iepirkšanos tajā padara par izklaidi, piemēram, StyleMe, AR (Augmented Reality) tehnoloģijas iepazīstina ar jaunākajiem produktiem jautrā un pircējus iesaistošā veidā, savukārt ar Watson’s Hi Mirror ādas testēšanas ierīci ikviens veikala apmeklētājs var pārbaudīt savu ādas stāvokli.

Pēdējo četru gadu laikā A.S. Watson Group paplašinās ar rekordlielu ātrumu: ik pēc septiņām stundām tiek atvērts viens jauns veikals kādā no 25 Āzijas vai Eiropas valstīm

 

 

 
 

Durvis vēris 15 000. A.S. Watson Group veikals

AS Drogas mātes uzņēmuma – pasaulē visstraujāk augošā veselības un skaistumkopšanas preču mazumtirgotāja A.S. Watson Group – veikalu skaits sasniedzis 15 000!

 

26.03.2019 Atvērt
 
 

Paziņojam iekšējā vlogera projekta uzvarētāju

29.01.2019
 

Noskaidrota Drogas iekšējā vlogera projekta uzvarētāja.

2018.gada laikā uzņēmumā notika ļoti interesants projekts - Drogas iekšējais vlogeris. Piedalīties varēja visi AS Drogas darbinieki ar iespēju izmēģināt jaunus, interesantus produktus, kuri pieejami mūsu veikalos, gatavot video un protams ar iespēju laimēt 1000 eur sava hobija attīstīšanai.

Galvenās balvas ieguvēja no visām 10 dalībniecēm, AS Drogas Mārketinga projektu vadītāja Sintija Leišupe.
Sintiju noteikti jau būsiet pamanījuši arī Drogas Latvija YouTube kanālā un noteikti vēl satiksiet arī nākotnē.

Izsakām lielu pateicību dalībniecēm, kuras mūs ar saviem video priecēja 2018.gadā!

 

 

 

 
 

Paziņojam iekšējā vlogera projekta uzvarētāju

Noskaidrota Drogas iekšējā vlogera projekta uzvarētāja.

 

29.01.2019 Atvērt
 
 

“Svētki iemirdzas” loterija noslēgusies!

23.01.2019
 

Loterijas “Svētki iemirdzas” galvenās balvas ieguvējs saņem galveno balvu – jaunu atomašīnu VW T-Roc.

22.janvāra īpašais notikums - Drogas 25 gadu Jubilejas loterijas “Svētki iemirdzas” galvenās balvas - jaunas automašīnas VW T-Roc nodošana uzvarētājam Andrim. Kā pats klients saka: “Uzvara šajā Loterijā bija patiess pārsteigums, jo piereģistrēju tikai 1 čeku un tas arī izrādījās laimīgais!” Arī AS Drogas personāls bija patīkami pārsteigts, jo uzņēmuma vēsturē pirmo reizi galveno balvu saņem kungs.

Kopā “Svētki iemirdzas!” loterijā tika reģistrēti vairāk kā 38 tūkstoši čeku, 2500 laimētāji saņēma produktu komplektus no L’OREAL PARIS un ADIDAS.

 

   

 

 
 

“Svētki iemirdzas” loterija noslēgusies!

Loterijas “Svētki iemirdzas” galvenās balvas ieguvējs saņem galveno balvu – jaunu atomašīnu VW T-Roc.

 

23.01.2019 Atvērt
 
 

AS Drogas – Jums līdzās kopš 1993. gada

10.12.2018
 

Šī gada 10. decembrī AS Drogas svinēja 25 gadu jubileju, kopš tika atklāts pirmais veikals Drogas Rīgā, Dzirnavu ielā 57. Aizvadīto gadu laikā Drogas ir kļuvušas ne vien par vienu no lielākajiem mazumtirdzniecības veikalu tīkliem Baltijā, bet arī par vienu no mīlētākajiem zīmoliem Latvijā.

Pārsteigumi, dāvanas un īpaša svētku atmosfēra veikalos

Baltijas valstu lielākā kosmētikas un sadzīves preču veikalu tīkla Drogas attīstība aizsākās tieši pirms 25 gadiem, un pašlaik zīmolu zina teju ikviens Latvijas iedzīvotājs. Savā 25 gadu jubilejā uzņēmums sarīkojis īstus svētkus saviem klientiem, veikalos visā Latvijā uzburot īpašu svētku atmosfēru un iepriecinot ar pārsteigumiem un dāvanām, kā jau dzimšanas dienā nākas. Pircēji atzinīgi novērtējuši arī īpašo svētku noformējumu veikalos.

‘’Spēks ir komandā, un cilvēki ir mūsu lielākā vērtība,‘’ atzīst AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova, kura 25 gadu jubilejā ciemojās 7 veikalos Drogas, lai satiktu darbiniekus un klientus, aprunātos un sveiktu svētkos. “Vēlējāmies radīt vēl ciešāku saikni ar klientiem, radīt viņiem patīkamu iepirkšanās pieredzi un uzklausīt ikviena pircēja vēlmes un ierosinājumus nākotnes attīstībai, tādēļ šajā dienā līdzās veikalu darbiniekiem pircējus apkalpoja arī AS Drogas biroja darbinieki. Uzņēmuma valdes priekšēdētājs Andrejs Jerņevs strādāja veikalā Drogas T/C Galerija centrs Rīgā, Audēju ielā un otrajā dienas pusē devās uz veikaliem Drogas Jelgavā.’’

Savukārt dzimšanas dienas izskaņā uzņēmums sarīkojis svinīgu pasākumu dāmām, kuras gluži tāpat kā veikali Drogas savu dzimšanas dienu atzīmēja 10. decembrī. Īpašajā dzimšanas dienas ballītē veikalu Drogas lojālajām klientēm, kuras iepriekš pieteicās un tika uzaicinātas uz svinīgo pasākumu, bija iespēja palutināt sevi un atklāt grima noslēpumus, iedvesmojoties no labākajiem stila, kosmētikas un matu kopšanas ekspertiem.

Pirmais pašapkalpošanās veikals Latvijā

1993. gada 10. decembrī Rīgā, Dzirnavu ielā 57 tika atvērts pirmais veikals Drogas, kas vienlaikus bija arī pirmais pašapkalpošanās veikals Latvijā. Tas tirdzniecības vidē ienesa jaunas vēsmas, jo klientiem tika piedāvātas ērtības, kas līdz šim bija sastopamas tikai veikalos ārzemēs. Interesanti, ka vēsturiskajā ēkā, kurā atvērts pirmais veikals, pašlaik atrodas AS Drogas birojs.

Piecus gadus vēlāk AS Drogas atvēra arī pirmo veikalu ārpus Rīgas – Jelgavā, aizsākot vērienīgu paplašināšanos ārpus galvaspilsētas, savukārt 2001. gadā uzsāka savu darbību Lietuvā, kļūstot par pirmo Latvijā radīto veikalu tīklu, kas spēris savu kāju pāri valsts robežām. Šodien AS Drogas ar 88 veikaliem Latvijā un 54 veikaliem Lietuvā ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Baltijā skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā, kopumā nodarbinot vairāk nekā 1 300 darbinieku. 2004. gadā AS Drogas kļuva par daļu no starptautiskā konglomerāta Hutchison Whampoa Limited (CK Hutchison priekšgājēja), pievienojoties tā mazumtirdzniecības un ražošanas grupai A.S. Watson Group, kas ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 14 500 veikaliem 24 valstīs Āzijā un Eiropā.

AS Drogas savulaik bija arī pirmais uzņēmums, kas sāka modernas klientu apkalpošanas kultūru Latvijā, sveicinot un uzrunājot veikala apmeklētājus. Sākotnēji tas klientu vidū izraisīja neizpratni – tika pat saņemtas sūdzības un zvani par to, ka veikali Drogas atļaujas pārāk daudz, taču drīz vien arī citi veikalu tīkli sāka pārņemt šo apkalpošanas kultūru, un mūsdienās sasveicināšanās un laipna aprunāšanās ar klientu ir ierasta prakse. 2000. gadā AS Drogas uzsāka klientu lojalitātes programmu un ieviesa klientu kartes. Kā atzīst AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova, pašlaik lojālo klientu pulkā ir vairāk nekā 700 tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, kas uzņēmumam ir liels pagodinājums. „Kopā ar klientiem mēs augām un attīstījāmies, veidojot veikalu tīklu tādu, kāds tas ir šodien,’’ stāsta I. Kirstuka-Ščeglova. „Arī nākamajā desmitgadē centīsimies mūsu klientiem būt vairāk nekā tikai veikali, savukārt mūsu darbiniekiem - būt vairāk nekā tikai darbs. Cilvēki ir mūsu lielākā vērtība, un bez viņiem mēs nebūtu tur, kur šobrīd esam.’’

Pirms pieciem gadiem, kad uzņēmums svinēja 20 gadu jubileju, uzņēmuma lojalitātes programma tika papildināta ar neparastu iniciatīvu – „Veido Drogas pati”. Tās ietvaros klienti joprojām tiek aicināti izteikt savu viedokli un ierosinājumus par produktiem, veikalu iekārtojumu un apkalpošanas kvalitāti. Lojālo klientu vēlmes un idejas gan klientu forumos, gan sociālajos tīklos bija par pamatu pārmaiņām, kādas 2017. gadā piedzīvoja Drogas t/c ‘’Galerija Centrs’’ – tur tika atvērts pirmais jaunā koncepta veikals Rīgā ar pilnībā mainītu noskaņu, pieklusinātiem un mierīgiem toņiem, detalizētu veikala navigāciju, kā arī mūsdienīgu vidi. Šogad tika atvērti 6 jaunā koncepta veikali Rīgā un arī 2019.gada turpināsim iesākto ar vēl lielāku jaudu.

Par vēl lieliskākiem nākamajiem 25 gadiem!

 
 

AS Drogas – Jums līdzās kopš 1993. gada

Šī gada 10. decembrī AS Drogas svinēja 25 gadu jubileju, kopš tika atklāts pirmais veikals Drogas Rīgā, Dzirnavu ielā 57.

 

10.12.2018 Atvērt
 
 

Jau 5.gadu Drogas īsteno projektu Mazgā rokas

15.10.2018
 

Par godu Vispasaules Roku mazgāšanas dienai, kas tiek atzīmēta 15. oktobrī, veikalu tīkls Drogas jau piekto gadu Mazgā Rokas projekta ietvaros viesojas slimnīcās un bērnu dārzos, tiekoties ar bērniem, ar Ziepju Burbulītes un Negantā mikroba tēliem stāstot par roku mazgāšanas nozīmi.

Lai arī roku mazgāšana šķiet pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa, bērnudārzos audzinātājas un slimnīcās medicīnas personāls saskaras ar dažādām situācijām – daudzi bērni ne tikai nav iemācīti regulāri mazgāt rokas, bet pat nevēlas to darīt. Taču mediķi ir pierādījuši, ka netīras rokas bieži vien ir vairāku slimību cēlonis, kas īpaši aktuāli ir rudenī.

Lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un iemācītu pareizas roku mazgāšanas iemaņas, AS Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekta ietvaros ir izstrādājusi īpašu tematisku mājas lapu www.mazgarokas.lv, kā arī jau piekto gadu organizē dažādas aktivitātes šīs tēmas izcelšanai Latvijas sabiedrībā.

Šī gada 11.oktobrī kopā ar Drogas darbinieku iemiesotiem tēliem – Ziepju Burbulīti un Neganto Mikrobu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS) telpās bērniem saprotamā veidā tika stāstīts par roku mazgāšanas svarīgumu. Bērnu slimnīcas rotaļu istabās bērniem būs pieejamas krāsojamās lapas un plakāti ar roku mazgāšanas soļiem, visu oktobri TV ekrānos tiks rādīts mācību video par roku mazgāšanu, ar pediatru palīdzību vecākiem un bērniem tiks izsniegtas 2 500 ziepītes un informācija par roku mazgāšanu.

Vēl 3 000 ziepes ar projektā iesaistīto Drogas brīvprātīgo darbinieku palīdzību tiks nogādātas arī uz daudziem Latvijas bērnudārziem. Kopš 2014. gada Vispasaules roku mazgāšanas diena ir „izaugusi” par roku mazgāšanas mēnesi, kura laikā vismaz 80% Drogas darbinieku visā Latvijā visdažādākos veidos iesaistās projekta iedzīvināšanā – iejūtoties tēlu lomās, ciemojoties bērnudārzos un slimnīcās, palīdzot pasākumu organizēšanā, gatavojot paciņas ar materiāliem un līmējot uzlīmes, kļūstot par projekta vēstnešiem, kuri informāciju par roku mazgāšanu izplata darbā, mājās, ģimenei un draugiem. Ziepītes šogad nodrošināja zīmoli Fa un Palmolive.

Mājaslapā www.mazgarokas.lv Konkurss sadaļā bērniem ar vecāku palīdzību līdz 28.oktobrim ir iespējams pieteities zīmēšanas konkursam, kur mēneša beigās divi mazie mākslinieki tiks pie lieliska bērnu komplekta matu, sejas un ķermeņa ādas kopšanai.

Par projektu

Drogas korporatīvās sociālās atbildības (KSA) projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” sākts 2014.gadā ar mērķi aktualizēt roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā mācīt pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu. Šim nolūkam radīti speciāli tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, kuri atraktīvā un viegli uztveramā veidā ar vizualizāciju un priekšnesumu māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.

Lai roku mazgāšanas svarīgums bērniem paliktu atmiņā pēc iespējas labāk un ilgāk, izstrādāti dažādi izglītojoši materiāli – plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem, informatīvas uzlīmes uz ziepēm, dažādi krāsojamie zīmējumi un uzlīmes.

2015.gadā radīts noderīgs mācību video un mājas lapa www.mazgarokas.lv, kurā pieejami visi projekta materiāli, tai skaitā, roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi. Visi materiāli ir pieejami latviešu un krievu valodā.

2016.gadā tika organizēts konkurss visiem Latvijas bērnudārziem ar aicinājumu iesūtīt foto, kā tiek apgūta roku mazgāšana. Saņemtas vairāk nekā 1 000 fotogrāfijas no 645 pieteikumiem. Produktu komplektu veselam gadam (šķidrās ziepes, papīra dvieļi, tualetes papīrs un mitrās salvetes) laimēja Saldus novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Sienāzītis”.

2017.gadā Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā (BKUS) tika atklāta īpaši apgleznota siena, kas katru dienu apmeklētājiem atgādina par roku mazgāšanas svarīgumu. Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs viesojās Rīgas un Latvijas reģionu slimnīcās un bērnudārzos.

Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

Mācību video par roku mazgāšanu https://goo.gl/4Kz33Q

\

 

 
 

Jau 5.gadu Drogas īsteno projektu Mazgā rokas

Par godu Vispasaules Roku mazgāšanas dienai, kas tiek atzīmēta 15. oktobrī, veikalu tīkls Drogas jau piekto gadu Mazgā Rokas projekta ietvaros viesojas slimnīcās un bērnu dārzos, tiekoties ar bērniem, ar Ziepju Burbulītes un Negantā mikroba tēliem stāstot par roku mazgāšanas nozīmi.

 

15.10.2018 Atvērt
 
 

1.vieta „Izcila Darba devēja DNS 2018” konkursa nominācijā Netradicionāli par tradicionālo HR!

02.10.2018
 

AS Drogas projekts „Digitalizācija personāla vadībā” sīvā konkurcē tika pasludināts par 1.vietas ieguvēju „Izcila Darba devēja DNS 2018” konkursa nominācijā Netradicionāli par tradicionālo HR!

Projektu prezentēja personāla un komunikāciju direktore/valdes locekle Madara Juška, stāstot kā būt uz viena digitālā viļņa ar dažāda vecuma kolēģiem, ar akcentu uz vienkāršību un rīku (WhatsApp, Facebook, YouTube un daudz citu) pieejamību visiem un tūlītēju informācijas nodošanu, lai darbinieki būtu vairāk motivēti, iesaistīti, un tuvāki darba devējam – viena klikšķa attālumā.

Konkursu „Izcila Darba Devēja DNS 2018” jau piekto gadu organizē personāla vadības konsultāciju uzņēmums Eiro Personāls. Konkursā apbalvoti tika labākie projekti piecās nominācijās: atlases mārketings, netradicionāli par tradicionālo HR, novērtēšanas procesa re-charge, paaudžu mijiedarbība uzņēmuma vidē un spēļošana (gamification). Prieks, ka šī ir jau otrā mūsu Izcila darba devēja DNS balva – 2015.gadā saņēmām balvu par mūsu korporatīvās sociālās atbildības projektu Vispasaules roku mazgāšanas diena.

 

 

 

 
 

1.vieta „Izcila Darba devēja DNS 2018” konkursa nominācijā Netradicionāli par tradicionālo HR!

AS Drogas projekts „Digitalizācija personāla vadībā” sīvā konkurcē tika pasludināts par 1.vietas ieguvēju „Izcila Darba devēja DNS 2018” konkursa nominācijā Netradicionāli par tradicionālo HR!

 

02.10.2018 Atvērt
 
 

Drošu vidi Drogās veidojam mēs paši

15.08.2018
 

Sesto gadu pēc kārtas Drogās norisinās Darba aizsardzības un veselības nedēļa.

Šoreiz atzīmēta pavisam neierastā veidā – darbiniekiem ir iespēja pabūt kopā un aktualizēt savas zināšanas darba aizsardzībā, spēlējot aizraujošo spēli «Drošu vidi Drogās veidojam mēs paši».
Spēles gaitā, darbiniekiem ir iespēja uzzināt noderīgu informāciju par to, kā rūpēties par sevi un savu darba vidi, izglītojot, iedrošinot, uzmundrinot un samīļojot viens otru.

 

   

 

 
 

Drošu vidi Drogās veidojam mēs paši

Sesto gadu pēc kārtas Drogās norisinās Darba aizsardzības un veselības nedēļa. Šoreiz atzīmēta pavisam neierastā veidā – darbiniekiem ir iespēja pabūt kopā un aktualizēt savas zināšanas darba aizsardzībā, spēlējot aizraujošo spēli «Drošu vidi Drogās veidojam mēs paši».

 

15.08.2018 Atvērt
 
 

“Veido Drogas pati!” Dāmu skola Valmierā

01.08.2018
 

 

Šī gada 26.jūlijā restorānā “Vecpuisis”, Valmierā mums bija fantastiska iespēja satikt 20 mūsu burvīgas klientes pavisam nepiespiestā gaisotnē – Dāmu skolas seminārā, kas veltīts grimam un skaistumkopšanai.

Pie kafijas tasītes un gardām uzkodām mūsu viešņām bija iespēja uzzināt aktuālās tendences skaistumkopšanā, saņemt labākos padomus un izzināt noslēpumus no šarmantās grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Vakara gaitā bija iespēja arī meistarklasē pārbaudīt iegūtās zināšanas praktiski, atrast sev piemērotākos toņus un paņēmienus grima uzklāšanā. Noslēgumā visas viešņas saņēmām jaukas un praktiskas L'Oréal Paris dāvanas!

Kā vēsta projekta nosaukums “Veido Drogas pati!”, pasākumā klientēm bija iespēja tikties ar Drogas Tirdzniecības direktori Jolantu Milleri un iesaistīties arī uzņēmuma veidošanā, piedaloties diskusijā par mārketinga, komunikācijas, administratīviem un komercjautājumiem. Dalībnieces dalījās savā pieredzē, novērojumos un arī jaunās idejās un priekšlikumos gan par veikalu iekārtojumu, gan reklāmas materiāliem un preču sortimentu.

Pasākumā piedalījās arī Drogas veikalu vadītājas no Valmieras Evija Liepiņa un Laura Mežule.

Aicinām apskatīt pasākuma reportāžu ŠAJĀ FOTO GALERIJĀ un pasākuma VIDEO

 

 
 

“Veido Drogas pati!” Dāmu skola Valmierā

Šī gada 26.jūlijā restorānā “Vecpuisis”, Valmierā mums bija fantastiska iespēja satikt 20 mūsu burvīgas klientes pavisam nepiespiestā gaisotnē – Dāmu skolas seminārā, kas veltīts grimam un skaistumkopšanai.

 

01.08.2018 Atvērt
 
 

Atvērts pirmais veikals Drogas Iļģuciemā

04.12.2017
 

 

Uzklausot daudzu klientu vēlmes un vairākkārtējus ierosinājumus, 4.decembrī Rīgā, Mazā Stacijas ielā 2a, atvērts jauns veikals, kurš ir pirmais veikals Drogas Iļģuciema apkārtnē.

Kā jau ierasts, veikala iekārtojums ļauj ērti orientēties produktu kategorijās, kas iedalītas pēc krāsām. Veikalā izmantots arī videi draudzīgāks un energoefektīvāks LED apgaismojums, kas ne vien ir dabai draudzīgāks, bet arī rada gaišu un mājīgu atmosfēru. Tāpat veikalā pieejamas kases, kurām pēc klientu ierosinājuma izveidoti plauktiņi somas novietošanai, nodrošinot ērtu pirkuma apmaksas procesu.

„Drogas moto ir būt līdzās saviem klientiem, kas nozīmē būšanu tuvumā arī fiziski – tuvāk mājām, pa ceļam uz darbu, mācībām vai ikdienas gaitās. Tādēļ ar lielu prieku sakām paldies Iļģuciema un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem par aktivitāti, aicinot atvērt veikalu Drogas arī šajā mikrorajonā! No šodienas būsim līdzās vēl daļiņai mūsu uzticamo pircēju un piedāvāsim pievilcīgas cenas, izdevīgas akcijas un piedāvājumus, kā arī jaunākos un stilīgākos produktus no plašā dekoratīvās kosmētikas, skaistumkopšanas, veselības un mājsaimniecības preču klāsta,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikala kopējā platība ir 195 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pieci darbinieki – četras pārdevējas-konsultantes un veikala vadītāja – pircējus apkalpos darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00. Par vakancēm Iļģuciema apkaimes iedzīvotājiem iespējams interesēties veikalā vai mājaslapas www.drogas.lv karjeras sadaļā.

 

 

 
 

Atvērts pirmais veikals Drogas Iļģuciemā

4.decembrī Rīgā, Mazā Stacijas ielā 2a, atvērts jauns veikals, kurš ir pirmais veikals Drogas Iļģuciema apkārtnē.

 

04.12.2017 Atvērt
 
 

Pēc rekonstrukcijas atvērts pirmais jauna koncepta veikals Drogas

01.11.2017
 

 

Iezīmējot Drogas 25 gadu jubilejas tuvošanos un nepārtrauktu virzību uz attīstību, 1.novembrī tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Audēju ielā 16, atklāts jauna un atšķirīga koncepta veikals Drogas.

No 18.septembra veikals apmeklētājiem tika slēgts uz rekonstrukciju, lai turpmāko 6 nedēļu laikā piedzīvotu grandiozas pārmaiņas. Izstrādājot jauno veikala konceptu, tika ņemta vērā gan Drogas mātes kompānijas – mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group starptautiskā pieredze, gan mūsu klientu vēlmes un ierosinājumi.

Pirmais pamanāmākais jaunums ir krāsu un toņu maiņa, jo ierastās Drogas produktu kategoriju krāsas zilā, rozā un oranžā, kuras līdz šim iezīmēja dalījumu preču grupās veselībai, skaistumam un mājai, veikalā vairs nebūs sastopamas. Jaunā veikala telpas un iekārtojums būs pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem.

Uzklausot klientu vēlmes, jaunajā konceptā esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

Ejot līdzi laikam, jaunais koncepts ir kļuvis daudz mūsdienīgāks – veikala vidi papildinās video ekrāni, spilgti LED paneļi, aicinājumi dalīties ar atrastajiem produktiem sociālajos tīklos un dažādi padomi.

„Jaunā koncepta veikala atklāšana ir viens no mūsu gaidītākajiem gada notikumiem, kura svinēšanā aicinām piedalīties ikvienu. Nākamgad Drogas svinēs 25 gadus Latvijā un tas ir īstais brīdis pārmaiņām. Pašlaik tas būs pirmais šāda koncepta veikals, ko nodosim klientu vērtējumam. Ar prieku gaidīsim pircēju sajūtas un viedokli, lai lemtu arī par nākotnes veikalu uzlabošanu. Uzskatam, ka nākotnē zīmolu attīstība tiešā mērā būs saistīta ar klientu vēlmju izzināšanu un uzklausīšanu, tādēļ tieši šāda mērķa vadīti visa 2017. gada garumā klientu forumos un aptaujās apkopojām mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā radītu jauna formāta veikalu Drogas,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikala kopējā platība ir 298 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos 15 darbinieki – pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

Svinot jaunā koncepta ieviešanu, 1. novembrī apmeklētāji ir aicināti uz svinībām visas dienas garumā. Par katru pirkumu virs 20 EUR, klients saņems dāvanu – kādu noderīgu produktu pēc savas izvēles, kā arī būs iespēja konsultēties pie zīmolu Max Factor, Mixa, Mossa, L’Oreal Paris, Dove un Rexona ekspertiem, lai uzzinātu sev piemērotākos dekoratīvās kosmētikas produktus un tos izmēģinātu, veiktu sejas ādas diagnostiku un atklātu speciālistu padomus ādas kopšanas rituāliem, kā arī uzzinātu jaunākās inovācijas matu kopšanā un ķermeņa higiēnā. Dāvanas par pirkumiem varēs saņemt arī no zīmoliem Dzintars un Himalaya.

 

 

 
 

Pēc rekonstrukcijas atvērts pirmais jauna koncepta veikals Drogas

Iezīmējot Drogas 25 gadu jubilejas tuvošanos un nepārtrauktu virzību uz attīstību, 1.novembrī tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Audēju ielā 16, atklāts jauna un atšķirīga koncepta veikals Drogas.

 

01.11.2017 Atvērt
 
 

Drogas izglīto savus nākotnes pircējus, aktualizējot roku mazgāšanas nozīmīgumu ar sienas zīmējumu Bērnu slimnīcā

16.10.2017
 

 

Turpinot izglītot Latvijas sabiedrību par roku mazgāšanas nozīmīgumu, Drogas kuplā brīvprātīgo pulkā 12. oktobrī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pirmā stāva vestibilā atklāja īpaši apgleznotu sienu ar Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekta tēliem Ziepju Burbulīti un Neganto Mikrobu. Sienas izmērs ir 18 m2 un tā katru dienu apmeklētājiem atgādinās par roku mazgāšanas svarīgumu..

Abu tēlu autore ir četru bērnu māmiņa Zinta Krakopa – tie radīti jau projekta sākumā 2014.gadā, un nu tēli sākuši jaunu dzīvi BKUS telpās. Ar radošu un atsaucīgu mākslinieku palīdzību zīmējums tapis grafiti tehnikā – ar krāsas baloniņiem – vienas nakts laikā. BKUS gadā vidēji apmeklē ap 200 000 cilvēku, un turpmāk košais zīmējums uzskatāmi parādīs visus 8 roku mazgāšanas soļus.

Svinīgo pasākumu atklāja BKUS valdes locekle Ināra Bluķe, pasniedzot Drogas pārstāvjiem pateicības diplomu par labajiem darbiem BKUS un aktivitātēm roku higiēnas izcelšanā jau vairākus gadus. Turpinājumā Drogas darbinieku iemiesotie tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs pārbaudīja bērnu zināšanas par roku mazgāšanu, Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādes „Rotaļa” bērni kopā ar pedagoģi Ingu Rasmani sniedza muzikālus priekšnesumus un noslēgumā abi tēli ar brīvprātīgajiem ciemojās vairākās nodaļās, dāvinot veselīgus našķus, krāsojamās lapas un ziepītes.

Šogad BKUS telpās atklāts ne tikai sienas zīmējums – tāpat poliklīnikas telpās uzlīmēta 2 metrus gara spēle „Klasītes”, kas ļaus jautrāk un aktīvāk pavadīt laiku gaidot pieņemšanu pie ārsta, BKUS rotaļu istabās bērniem būs pieejamas krāsojamās lapas un plakāti ar roku mazgāšanas soļiem, visu oktobri TV ekrānos tiks rādīts mācību video par roku mazgāšanu, ar pediatru palīdzību vecākiem un bērniem tiks izsniegtas 3 000 ziepītes un informācija par roku mazgāšanu.

Vēl 2 000 ziepes ar projektā iesaistīto Drogas brīvprātīgo darbinieku palīdzību tiks nogādātas uz reģionālajam slimnīcām Jēkabpilī, Dobelē, Cēsīs, Daugavpilī, Smiltenē, Jelgavā, Aizkrauklē un Liepājā. Līdz ar ziepēm bērni saņems krāsojamās lapas, savukārt vecāki – noderīgu informāciju par roku mazgāšanu. Ziepes, kuras pārbaudītas arī Veselības inspekcijā, nodrošina zīmols Fa.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

Foto galerija http://www.mazgarokas.lv/foto

 

 
 

Drogas izglīto savus nākotnes pircējus, aktualizējot roku mazgāšanas nozīmīgumu ar sienas zīmējumu Bērnu slimnīcā

12. oktobrī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 1.stāva vestibilā atklāta apgleznota siena.

 

16.10.2017 Atvērt
 
 

Drogas atkal priecē un lutina Klientu dienās!

11.10.2017
 

 

AS Drogas mērķis ir sniegt klientiem vairāk nekā tiek gaidīts – gan apkalpošanā, gan produktu sortimentā, gan savstarpējā komunikācijā – tādēļ veicinot klientu lojalitāti, pērn AS Drogas uzsāka jaunu iniciatīvu, vairākas reizes gadā rīkojot Drogas Klientu dienas. Klientiem tika piedāvāts sevi palutināt ar bezmaksas grimu vai frizūru, izmantot konsultācijas un citus pārsteigumus.

Arī šajā rudenī Drogas aicināja iedvesmoties no skaistumkopšanas ekspertiem, iepazīt jaunus produktus un uzzināt noderīgus padomus Klientu dienās – tajās apmeklētāji bezmaksas varēja saņemt grima uzklāšanu, hennas zīmējumus, sejas ādas un matu diagnostiku un citas konsultācijas. Savukārt pasākumu starplaikā varēja izmantot izdevīgas atlaides ar Drogas karti, saņemt dāvanas par pirkumiem un piedalīties konkursos.

AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova stāsta: „Drogas nav un nevēlas būt tikai veikals vai vieta iepirkumiem – ik dienu cenšamies klientiem sniegt vairāk. Tas nozīmē piedāvāt vairāk inovatīvu un pasaulē populāru produktu, personalizētus piedāvājumus, ekspertu padomus, ērtas telpas, kā arī draudzīgu un smaidīgu apkalpošanu. Arī programma „Veido Drogas pati” ir viens no veidiem, kā iesaistām klientus uzņēmuma veidošanā un parādām, ka viņu viedoklis spēj ietekmēt lēmumus – pēc aptaujām un vēstulēm ir veikti dažādi uzlabojumi veikalu vidē, reklāmas materiālos, mājas lapā u.c. Tādēļ vēl jo vairāk priecājamies, ka mūsu centienus iedvesmot un lutināt patiešām novērtē un arī turpmāk notiks pasākumi, kuros varēs uzzināt nozares speciālistu ieteikumus, iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī iepazīt Drogas pārstāvjus klātienē – jau iecienītie Dāmu skolas semināri visā Latvijā un par jaunu tradīciju kļuvušās Drogas Klientu dienas.”

 

    Klientu dienas notika:
  • 30.septembrī Ventspilī, t/c Tobago, Lielais prospekts 3/5
  • 1.oktobrī Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas iela 71
  • 7.oktobrī Daugavpilī, t/c Aveņu centrs, Raipoles iela 11
  • 8.oktobrī Rīgā, t/c Spice, Lielirbes iela 29

 

Pirmās Drogas Klientu dienas notika Rīgā, t/c Galerija Centrs, t/c Rīga Plaza, t/p Alfa un t/c Mols. Pēc klientu atsaucības un lūgumiem pavasarī pasākumi notika arī Latvijas reģionos – Jelgavā un Liepājā (šogad arī Ventspilī un Daugavpilī). Katrā no pasākumu dienām klientiem bija iespēja pieteikties dažādām konsultācijām – zīmoli Mixa, L’Oreal Paris un Mossa piedāvāja veikt sejas ādas diagnostiku, saņemt padomus par kopšanu un pareizu produktu izvēli, Maybelline un L’Oreal Paris sniedza grima ieteikumus un bezmaksas grima uzklāšanu, savukārt meistarīgi frizieri ļāva pusstundas laikā tikt pie jaunas frizūras.

Fotogrāfijas un video pieejamas šajā saitē https://www.drogas.lv/lv/klientu_dienas/

 

 
 

Drogas atkal priecē un lutina Klientu dienās!

Arī šajā rudenī Drogas aicināja iedvesmoties no skaistumkopšanas ekspertiem, iepazīt jaunus produktus un uzzināt noderīgus padomus Klientu dienās!

 

11.10.2017 Atvērt
 
 

Pirmā reģionālā Dāmu skola!

12.09.2017
 

 

Jau vairāk kā gadu Drogas iepriecina savas klientes ar izglītojošajiem iniciatīvas “Veido Drogas pati!” Dāmu skolas semināriem, reizi mēnesī tiekoties brīvā un nepiespiestā gaisotnē, lai katru reizi apgūtu kādu aktuālu skaistumkopšanas tēmu kopā ar labākajiem stilistiem, grima māksliniekiem, ārstiem, kosmetologiem un citiem ekspertiem.

Kā vēsta projekta nosaukums “Veido Drogas pati!”, katrā pasākumā klientes iesaistās arī uzņēmuma veidošanā, piedaloties diskusijās ar dažādiem Drogas vadītājiem par mārketinga, komunikācijas, administratīviem un komercjautājumiem. Dalībnieces dalās savā pieredzē, novērojumos un nereti arī jaunās idejās un priekšlikumos gan par veikalu iekārtojumu, gan reklāmas materiāliem un preču sortimentu.

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā. Tieši Liepājas klientes bija visaktīvākās, tādēļ 7.septembrī liepājnieces uzzināja labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas, kopā ar mārketinga un sabiedrisko attiecību direktori Ilzi Kirstuku-Ščeglovu diskutēja par reklāmas materiāliem un Drogas lojalitātes programmu, tad grima meistarklasē pārbaudīja iegūtās make-up zināšanas praktiski un vakara noslēgumā saņēma individuāli piemeklētas dāvanas.

Pasākumā piedalījās arī vietējo mediju pārstāvji un atsaucīgās Liepājas veikalu vadītājas Evija Vitkus, Lana Kļava un Ņina Averina.

Aicinām apskatīt pasākuma reportāžu ŠAJĀ FOTO GALERIJĀ,  kā arī rekurzeme.lv; pasākuma VIDEO

 

 
 

Pirmā reģionālā Dāmu skola!

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā, lai sarīkotu Dāmu skolas semināru Liepājā.

 

12.09.2017 Atvērt
 
 

Drogas palīdz gatavoties skolai

06.09.2017
 

 

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai un kuras saņems audžuģimenes, daudzbērnu ģimenes, sociālā riska ģimenes, kā arī speciālās internātskolas.

Drogas darbinieki ziedoja burtnīcas, klades, grāmatas, sporta apavus, somas, globusu, spēles, zīmuļus un dažādus rakstāmpiederumus.

Palidzesim.lv ir Drogas sadarbības partneris jau vairākos projektos, tai skaitā ziedojot higiēnas produktus maznodrošinātam ģimenēm. Vairāk par biedrību un iespējām palīdzēt http://palidzesim.lv/

 

 
 

Drogas palīdz gatavoties skolai

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai.

 

06.09.2017 Atvērt
 
 

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

05.09.2017
 

 

Reizi divos gados Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīko konkursu visiem grupas uzņēmumiem „Marketing and PR Awards”. Tas notiek dažādās kategorijās, piemēram, Labākā mārketinga kampaņa, Labākā digitālā kampaņa, Labākā aplikācija vai Labākā CRM kampaņa. Katru reizi dažādās nominācijās kampaņas iesniedz arī Drogas, saņemot apbalvojumus.

Šogad konkursā vērtēja 2015. līdz 2017.gada kampaņas no grupas 13 mazumtirdzniecības zīmoliem Eiropā un Āzijā – kopā 24 valstīm. Lepojamies, ka 10 starptautisku projektu konkurencē Drogas korporatīvi sociālās atbildības (KSA) projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” ieguvis 1.vietu kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”, kurā apbalvo labākās ar labdarību un sociālo ievirzi saistītās iniciatīvas. Šīs kategorijas projekti ne tikai sniedz atbalstu dažādām sabiedrības grupām, bet arī veido pozitīvu darba devēja un zīmola tēlu, stiprina lojalitāti uzņēmumam.

KSA projekts sākts 2014.gadā ar mērķi aktualizēt roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā mācīt pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu. Šim nolūkam radīti speciāli tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, kuri atraktīvā un viegli uztveramā veidā ar priekšnesumu māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.

Lai roku mazgāšanas svarīgums bērniem paliktu atmiņā pēc iespējas labāk un ilgāk, izstrādāti arī citi izglītojoši materiāli – plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem, informatīvas uzlīmes uz ziepēm, dažādi krāsojamie zīmējumi, kuros bērni var uzzīmēt apgūto, un uzlīmes.

2015.gadā radīts noderīgs mācību video, kā pareizi jāmazgā rokas, un šī mājas lapa, kurā pieejami visi projekta materiāli, tai skaitā, roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi. Visi materiāli ir pieejami latviešu un krievu valodā.

Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju, Slimību profilakses un kontroles centru un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

 

 
 

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

Drogas projekts par roku mazgāšanu ieguvis 1.vietu A.S. Watson Group konkursā „Marketing and PR Awards” kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”.

 

05.09.2017 Atvērt
 
 

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

09.08.2017
 

 

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

Akcijas ietvaros Latvijas iedzīvotāji uz veikaliem Drogas atnesa vairākus tūkstošus izlietoto iepakojumu, no kuriem taps inventārs rotaļu laukumam – to plānots atklāt rudenī.

„Lielu prieku un atsaucību saņēmām no veikalu darbiniekiem, kuri tukšos iepakojumus nesa paši un ļoti aktīvi mudināja iesaistīties arī pircējus, draugus, ģimenes locekļus un kaimiņus. Šādi projekti ne tikai sniedz labumu videi, bet arī stiprina komandas spēku, lojalitāti, sabiedrisko apziņu rūpēties par vidi sev apkārt. Esam saņēmuši ierosinājumus akciju atkārtot, iespējams, rīkojot to ilgāku laiku,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

 

 
 

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

 

09.08.2017 Atvērt
 
 

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

21.07.2017
 

 

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

Veikala kopējā platība ir 155 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos septiņi darbinieki – sešas pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

No 20.jūlija līdz 6.augustam klientiem būs lieliska iespēja piedalīties loterijās ar aizraujošām balvām, kā arī izmantot akcijas piedāvājumus dažādos produktu segmentos, piemēram, ar pievilcīgām atlaidēm iegādāties dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus,  matu krāsas, matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, parfimēriju, par izdevīgām cenām pieejamas arī  higiēnas un veselības preces, preces bērniem, sadzīves ķīmija un saimniecības preces.

Tāpat kā citos veikalos, arī šajā pircējiem būs pieejami tādi unikāli zīmoli kā Isana, Domol, Flink&Sauber, Kruidvat, Superdrug, Facelle, Rival de Loop, Fruttini, Babydream, Alouette, Zenner un citi, kas nopērkami tikai veikalos Drogas par īpaši draudzīgu cenu. Ekskluzīvi tikai Drogas tīklā pieejami arī sejas un ķermeņa kopšanas produkti no Mossa, Diadermine, Mixa, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols Makeup Revolution.

Siguldas iedzīvotāji ir mīļi aicināti izdevīgi iepirkties arī otrajā Siguldas veikalā Drogas, kur tos vienmēr gaidīs smaidīgās un zinošās Drogas pārdevējas – konsultantes, lai sniegtu profesionālu atbalstu klientiem, orientējoties plašajā vairāk nekā 16 000 preču klāstā. Veikals turpinās pircējus apkalpot tirdzniecības centrā „Raibais suns”, Vidzemes šosejā 16, darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. 

 

 
 

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

 

21.07.2017 Atvērt
 
 

Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

26.06.2017
 

 

No 26. jūnija līdz 16. jūlijam veikalos Drogas notiek labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5. 

Akcijas ietvaros no katra veikalos Drogas nopirktā zīmola FA ķermeņa kopšanas produkta 6 centi tiks ziedoti bērnu rotaļu laukuma izveidei, turklāt papildu atbalstu var sniegt uz veikaliem Drogas nesot izlietotos FA produktu iepakojumus – tie tiks sašķiroti un nodoti otrreizējai pārstrādei, lai iegūto materiālu izmantotu rotaļu laukuma izveidē.

„Esam lepni, ka varam iesaistīties šajā labdarības akcijā. Plastmasas iepakojuma negatīvā ietekme uz vidi ir ļoti aktuāls jautājums, tādēļ ar šo projektu vēlamies parādīt, ka tam var dot otro iespēju un izveidot lielisku rotaļu laukumu SOS Ģimenes atbalsta centra apmeklētājiem,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

“Esam ļoti iepriecināti par Drogas un Fa aizsākto labdarības akciju, kuras rezultātā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5, taps bērnu rotaļu laukums. Mūsu centrā ik dienu palīdzību saņem ģimenes ar bērniem, kuras saskārušās ar dažāda veida dzīves grūtībām. Vecāki pie SOS Ģimeņu atbalsta centra speciālistiem uz konsultācijām bieži ierodas kopā ar bērniem. Līdz šim bērni laiku mūsu centrā pavadīja iekštelpās, bet, pateicoties atbalsta akcijai, no rudens tas būs iespējams arī svaigā gaisā – centra pagalmā,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Lielrīgas reģionālās programmas vadītāja Ilze Žagare.

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

Rotaļu laukuma atklāšana plānota rudenī.                    

Veikalu saraksts, kuros pieejami stendi iepakojuma nodošanai, pieejams www.drogas.lv.

 

 
 

Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

Veikalos Drogas notiek labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

 

26.06.2017 Atvērt
 
 

Vairāk kā 5000 klientu novērtē veikalus Drogas

05.06.2017
 

 

Smaids rada smaidu un pircējs to novērtē – par to liecina klientu saņemtās atsauksmes maijā notikušajā balsošanā par iecienītāko veikalu Drogas.

No 8. līdz 28.maijam veikalu tīkls Drogas organizēja apkalpošanas kultūras novērtēšanas kampaņu, kurā katrs veikala apmeklētājs tika aicināts balsot par to veikalu Drogas vai konkrētu veikala pārdevēju-konsultantu, kur saņemta patīkama apkalpošana. Klienti par kampaņu tika informēti visā Latvijā, tādējādi uzslavējot visus 88 veikalus Drogas.

„Esam patīkami pārsteigti par lielo klientu atsaucību – visas akcijas laikā saņēmām vairāk kā piecus tūkstošus balsojumu un neskaitāmas uzslavas. Drogas ir pirmais veikalu tīkls Latvijā, kas sāka ieviest sasveicināšanās un laipnas apkalpošanas kultūru, ko mūsu klienti novērtē. Tieši laipnā un atsaucīgā apkalpošana ir visbiežāk minēta rakstiskajās atsauksmēs,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Saņemtajās uzslavās pozitīvi tiek novērtētas darbinieku zināšanas par plašo sortimentu, spēja sniegt padomus un ieteikumus, pieklājīga un draudzīga attieksme, izdevīgie akciju piedāvājumi.

„Latvijā katrai otrajai sievietei ir Drogas karte – tas nozīmē, ka katru dienu rūpējamies par aptuveni pusmiljonu klientu un mums ir svarīgs viņu viedoklis, tādēļ īpaši priecājamies par saņemtajiem ierosinājumiem. Ir daudzi ieteikumi, ko ņemsim vērā turpinot tīkla attīstību un veidojot nākotnes Drogas,” saka Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Visas saņemtās atsauksmes ir pieejamas aplūkošanai Drogas mājas lapā: Klientu uzslava

 

 
 

Vairāk kā 5000 klientu novērtē veikalus Drogas

Smaids rada smaidu un pircējs to novērtē – par to liecina klientu saņemtās atsauksmes maijā notikušajā balsošanā par iecienītāko veikalu Drogas.

 

05.06.2017 Atvērt
 
 

Drogas saņem personālvadības balvas

29.05.2017
 

 

Maija nogalē Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīkoja ikgadējo visu grupas sastāvā esošo Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumu personāla vadītāju sapulci, kura pirmo reizi notika virtuālā formātā, proti, veidojot vebināra video-tikšanos 20 Eiropas valstīs.

Divu dienu garumā personāla un komunikāciju nodaļas darbinieki pie datora “satikās” ar kolēģiem no A.S. Watson Group Eiropas uzņēmumiem, mācījās no citu kolēģu pieredzes un prezentēja labākos Drogas personālvadības projektus konkursam „HR Awards”.

Minētajā samitā Drogas jau piekto gadu pēc kārtas ieguva personālvadības apbalvojumus – par izcilāko sniegumu darbinieku apmācībā kategorijā „Grow Award”, kā arī apbalvojumu „Group HR Director Award” Drogas personāla un komunikāciju direktorei Madarai Juškai.

 

 
 

Drogas saņem personālvadības balvas

Ikgadējā A.S. Watson Group Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumu personāla vadītāju sapulcē Drogas jau piekto gadu pēc kārtas ieguva personālvadības apbalvojumus.

 

29.05.2017 Atvērt
 
 

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2017

17.05.2017
 

 

Šogad jau astoto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā, kurš tika rīkots 27. reizi. Vairāk kā 30 veikalu un biroja pārstāvji pieveica gan 6 km un 10 km, gan 21 km distances.

Turklāt šogad skrējējiem pievienojās Drogas korporatīvi sociālās atbildības projekta tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, par kuriem vairāk informācijas www.mazgarokas.lv. Abi noskrēja 6 km distanci, daudz fotografējās un izpelnījās organizatoru un Latvijas mediju uzmanību – intervijā Reinim Ošeniekam un Dagmārai Legantei-Celmiņai netika aizmirsts pastāstīt par roku mazgāšanas svarīgumu.

Esam lepni par visiem dalībniekiem un ceram, ka skrējiens sniedza gandarījuma sajūtu!

 

 

 

 

 

 
 

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2017

Šogad jau astoto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā. Vairāk kā 30 veikalu un biroja pārstāvji pieveica gan 6 km un 10 km, gan 21 km distances.

 

17.05.2017 Atvērt