Vasaras grima tendences 2021

  1. Dabiski mirdzoša āda

Šovasar modē dabisks, veselīgs ādas mirdzums un viegls, gaisīgs tonis. Nost ar blīvām, matējošām tekstūrām!

No make-up smagnējības un maskas efekta vari izvairīties, tonālo krēmu un konsīleri uzklājot ar samitrinātu sūklīti – tikai tajās vietās, kur vajadzīga korekcija.

Mitrinoša grima bāze, tonālais krēms ar dabisku efektu, viegls BB krēms vai tonējošs mitrinātājs un mazliet smalka maluma pūdera – tas viss Tev palīdzēs izveidot vasaras siltajam laikam atbilstošu grimu, kas būs piemērots arī ikdienai ar joprojām aktuālo sejas aizsargmasku.

  1. Košas acu ēnas

Vasara ir īstais laiks, lai drosmīgi ļautos spilgtām krāsām! Izcel acis, pa visu plakstiņu uzklājot mīļāko no košajiem acu ēnu toņiem vai sapludini kopā vairākas krāsas. Lai mirdzošas acu ēnas izskatītos vēl izteiksmīgāk, klāj tās ar grima fiksatorā samitrinātu sintētisko saru otu. Acu ēnas vari uzklāt arī ar pirkstiem – tā iegūsi pamanāmu metālisku efektu.

  1. Spilgti acu zīmuļi, laineri

Ja tomēr vēl neesi gatava tik spilgtam acu ēnu klājumam, kā akcentu izmēģini kādu no krāsainajiem laineriem vai acu zīmuļiem – arī tie pieder pie šīs vasaras aktuālajām tendencēm. Droši eksperimentē ar līniju formu un zīmējumu – grafiskas, oriģinālas līnijas ir modē, tikai jāatrod to, kas vislabāk piestāv Tev un akcentē Tavu individualitāti.

  1. Vaigu sārtums

Akcentē savu sievišķību ar vaigu sārtuma palīdzību – tas ir šī gada aktuālāko grima produktu sarakstā. Uzklāj to uz vaigu kauliem, tuvāk sejas centram, lai uzburtu maigu, svaigu grima akcentu un padarītu acis mirdzošākas. Taukainas ādas īpašniecēm piemērotāki būs klasiskie pūderveida sārtumi, bet sausai ādai labāk izvēlēties krēmveida vaigu sārtumu, kas satur mitrinošas vielas.

  1. Biezas uzacis

Izteiksmīgas un biezas uzacis ir modē! Pareizi veidotas un koptas, tās piešķirs Tavai sejai īsto raksturu. Rūpējies par uzacīm un palielini to apjomu, lietojot kopjošo uzacu serumu. Vēlamo matiņu toni ilgstošākam periodam vari iegūt ar speciālu uzacu krāsu, tostarp uz hennas bāzes, bet uzacu krāsas, formas un biezuma koriģēšanai ir tik daudz lielisku produktu. Tev tikai jāatrod sev piemērotākie: uzacu želejas, tušas, pomādes, zīmuļi, pūderi…

  1. Krāšņas, rotaļīgas lūpas

Sejas masku dēļ lūpas jau pārāk ilgi ir palikušas “ēnā”, tādēļ atļaujies būt rotaļīga attiecībā uz lūpu krāsu. Sezonas trends ir spilgtais koraļļu tonis un oranžā krāsa, taču tikpat labi vari izvēlēties rozā, (savu) sarkano vai kādu citu no spilgtajiem toņiem, kas piestāv tieši Tev. Izvēlies pusmatētas, matētas vai ļoti pigmentētas formulas ar augstu noturību, lai nepieciešamības gadījumā lūpu krāsu vari apvienot ar sejas aizsargmasku.